125 ccm
Aktualnie czytasz:
Peugeot Satelis, SpeedFight i CityStar 125 w Skuterowo.com
0

Do Skuterowo.co zawitały trzy nowości od polskiego dystrybutora marki Peugeot. To Peugeot Satelis 125, SpeedFight 125 oraz CityStar 125. Cała trójca uczestniczy właśnie w naszym jesiennym teście Skuterowo.com.

Każda z propozycji segmentu 125 Peugeota w jakiś sposób zaskakuje swoimi walorami o których już wkrótce powiemy nieco więcej w teście wideo oraz indywidualnej prezentacji każdego z testowanych modeli.

Wszystkie egzemplarze łączy kilka wspólnych mianowników. Przede wszystkim jakość, która jest widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Druga kwestia, która może spodobać się gadżeciarzom to elektronika, którą znajdziemy zwłaszcza w Peugeot Satelis 125. Ponadto docenić też trzeba komfort jaki oferuje CityStar oraz jego brat, o którym wspomnieliśmy zdanie wcześniej. Nie zdradzamy póki co nic więcej. Wkrótce w Skuterowo.com testy tych maszyn.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%