125 ccm
Aktualnie czytasz:
Peugeot Satelis, SpeedFight i CityStar 125 w Skuterowo.com
0
 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Do Skuterowo.co zawitały trzy nowości od polskiego dystrybutora marki Peugeot. To Peugeot Satelis 125, SpeedFight 125 oraz CityStar 125. Cała trójca uczestniczy właśnie w naszym jesiennym teście Skuterowo.com.

Każda z propozycji segmentu 125 Peugeota w jakiś sposób zaskakuje swoimi walorami o których już wkrótce powiemy nieco więcej w teście wideo oraz indywidualnej prezentacji każdego z testowanych modeli.

Wszystkie egzemplarze łączy kilka wspólnych mianowników. Przede wszystkim jakość, która jest widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Druga kwestia, która może spodobać się gadżeciarzom to elektronika, którą znajdziemy zwłaszcza w Peugeot Satelis 125. Ponadto docenić też trzeba komfort jaki oferuje CityStar oraz jego brat, o którym wspomnieliśmy zdanie wcześniej. Nie zdradzamy póki co nic więcej. Wkrótce w Skuterowo.com testy tych maszyn.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%