125 ccm
Aktualnie czytasz:
Peugeot Satelis, SpeedFight i CityStar 125 w Skuterowo.com
0

Do Skuterowo.co zawitały trzy nowości od polskiego dystrybutora marki Peugeot. To Peugeot Satelis 125, SpeedFight 125 oraz CityStar 125. Cała trójca uczestniczy właśnie w naszym jesiennym teście Skuterowo.com.

Każda z propozycji segmentu 125 Peugeota w jakiś sposób zaskakuje swoimi walorami o których już wkrótce powiemy nieco więcej w teście wideo oraz indywidualnej prezentacji każdego z testowanych modeli.

Wszystkie egzemplarze łączy kilka wspólnych mianowników. Przede wszystkim jakość, która jest widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Druga kwestia, która może spodobać się gadżeciarzom to elektronika, którą znajdziemy zwłaszcza w Peugeot Satelis 125. Ponadto docenić też trzeba komfort jaki oferuje CityStar oraz jego brat, o którym wspomnieliśmy zdanie wcześniej. Nie zdradzamy póki co nic więcej. Wkrótce w Skuterowo.com testy tych maszyn.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%