Peugeot Satelis, SpeedFight i CityStar 125 w Skuterowo.com

Do Skuterowo.co zawitały trzy nowości od polskiego dystrybutora marki Peugeot. To Peugeot Satelis 125, SpeedFight 125 oraz CityStar 125. Cała trójca uczestniczy właśnie w naszym jesiennym teście Skuterowo.com.

Każda z propozycji segmentu 125 Peugeota w jakiś sposób zaskakuje swoimi walorami o których już wkrótce powiemy nieco więcej w teście wideo oraz indywidualnej prezentacji każdego z testowanych modeli.

Wszystkie egzemplarze łączy kilka wspólnych mianowników. Przede wszystkim jakość, która jest widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Druga kwestia, która może spodobać się gadżeciarzom to elektronika, którą znajdziemy zwłaszcza w Peugeot Satelis 125. Ponadto docenić też trzeba komfort jaki oferuje CityStar oraz jego brat, o którym wspomnieliśmy zdanie wcześniej. Nie zdradzamy póki co nic więcej. Wkrótce w Skuterowo.com testy tych maszyn.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button