Aktualnie czytasz:
Ochrona motocykla przed kradzieżą. Łańcuch z alarmem Kovix
0

Kradzieże to zmora wszystkich motocyklistów. Na forach i grupach coraz częściej można znaleźć prośby o pomoc w odnalezieniu skradzionych maszyn. W takich sytuacjach nie ma co liczyć że motocykl do nas wróci. Złodzieje bardzo często nie mają skrupułów i działają coraz odważniej, dlatego należy zadbać o bezpieczeństwo swojego motocykla.

Na rynku znaleźć możemy różne rodzaje zabezpieczeń od niewielkich blokad tarcz hamulcowych, poprzez kłódki a kończąc na ciężkich i masywnych łańcuchach. Każde z nich dba o bezpieczeństwo w inny sposób ale większość zabezpieczeń posiada już wbudowany sygnał dźwiękowy, który potrafi skutecznie zniechęcić złodzieja do podejmowania jakichkolwiek działań.

Aby wybrać odpowiedni rodzaj blokady należy zastanowić się ile warty jest dla nas motocykl. Jeżeli przeznaczyliśmy na niego oszczędności życia, a jego strata byłaby dla nas bardzo bolesna to nie warto się zastanawiać tylko zainwestować w rozwiązanie, które będzie nie do sforsowania.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Solidną propozycją na zabezpieczenie pojazdu jest łańcuch Kovix KCL8-120. Jest wyjątkowo praktyczny ponieważ nie wymaga zabierania ze sobą dodatkowej kłódki, a to za sprawą tego, że został wyposażony w zintegrowane zapięcie z alarmem. Wszystkie próby kradzieży kończą się wzbudzeniem sygnału dźwiękowego o natężeniu 120 dB co skutecznie odstrasza złodziei. Łańcuch składa się z 8 mm ogniw osłoniętych miękkim materiałem, który zapobiega zarysowaniu felg czy innych elementów pojazdu. Jego 120 cm długości pozwala swobodnie przypiąć motocykl do różnych elementów otoczenia takich jak barierki czy latarnie a nawet spięcie dwóch pojazdów jednocześnie. Zastosowań takiego łańcucha jest wiele, można nim zabezpieczyć również rower, czy bramę wjazdową do posesji. W zestawie otrzymujemy baterię oraz saszetkę Kovix, która ułatwia przechowywanie łańcucha. 

Cena sugerowana: 189,00 PLN
Lista salonów z zabezpieczeniami marki Kovix

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

 

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%