Aktualnie czytasz:
Motocyklowa nawigacja Garmin zūmo 396LMT-S: Odkryj najciekawsze trasy w Polsce
0

Zbliżający się długi, majowy weekend, będzie z pewnością doskonałą okazją do poszukiwań najciekawszych tras motocyklowych w Polsce. Wielu miłośników dwóch kółek wykorzysta ten czas, by odwiedzić te najczęściej polecane. Może zatem warto zboczyć nieco z utartego szlaku? Czasami ciekawa, kręta trasa może być bliżej, niż nam się wydaje. 

Duża liczba zakrętów, piękne widoki i ciekawe miejsca, które można odwiedzić w okolicy – gdzie szukać najlepszych tras motocyklowych? Każdy miłośnik dwóch kółek ma listę sprawdzonych i godnych polecenia dróg, na których można poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy. Ale jest oczywiście kilka takich tras, które zawsze znajdą się w zestawieniu najlepszych w Polsce. 

Jura Krakowsko-Częstochowska z pięknymi krajobrazami, zabytkami i bogatą infrastrukturą to obowiązkowy punkt na mapie każdego bikera, podobnie jak krótka, ale stanowiąca niemałe wyzwanie Droga Stu Zakrętów w Górach Stołowych, która otoczona jest przez skalne baszty z leśnymi parkingami pozwalającymi odkrywać naturalne atrakcje okolicy. Motocyklową listę top 3 dopełnia zazwyczaj Wielka Pętla Bieszczadzka, oferująca solidne wrażenia zza kierownicy, piękne widoki i łącząca miejscowości, gdzie nie brakuje zabytków i atrakcji turystycznych. Od dawna są one celem wypraw motocyklistów z całego kraju, w związku z czym w sezonie spotkać tam można mniejsze i większe grupy pasjonatów tego sportu. Nie są to oczywiście jedyne warte uwagi drogi w Polsce. Jak zatem znaleźć te, które położone są z dala od najpopularniejszych szlaków? 

Można sięgnąć np. po nawigację GPS, a konkretnie po urządzenia Garmin z motocyklowej serii zūmo® wyposażone w funkcję Garmin Adventurous Routing™. Umożliwia ona planowanie tras z uwzględnieniem krętych dróg wiodących przez pagórkowate tereny, omijając przy w miarę możliwości autostrady.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Producent zaprezentował właśnie nowe urządzenie zūmo® 396LMT-S, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o motocyklistach poszukujących „przygodowych tras”. Poza wspomnianą funkcją planowania, wbudowany moduł Wi-Fi® pozwala aktualizować mapy bez konieczności podłączania do komputera, a po sparowaniu z telefonem można w łatwy sposób dzielić się z innymi motocyklistami plikami GPX. 

Już w czasie jazdy nawigacja Garmin wyświetla specjalne powiadomienia o zbliżających się ostrych zakrętach, zmianach w ograniczeniach prędkości, przejazdach kolejowych, przejściach dla zwierząt, strefach wokół szkół, fotoradarach, natężeniu ruchu czy pogodzie. Urządzenie zaproponuje nawet porę i miejsce na odpoczynek!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Więcej na temat Garmin zūmo® 396LMT-S TUTAJ.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%