Majówka Pit Bike na torze w Słomczynie!

Już 2 maja na torze Słomczyn odbędzie się majówka w klimacie Pit Bike. Gotowy?

W skrócie
  • Już drugiego maja odbędzie się majówka w klimacie Pit Bike na torze Słomczyn!
  • Aby wziąć udział w majówce nie potrzebujesz licencji zawodniczej!
  • Więcej informacji ze świata motocykli znajdziesz na naszej stronie, jednoslad.pl

Jeździsz na pit bike? A może Twoje dziecko uwielbia małe dwa koła? Już w najbliższy weekend dwa dni jazdy dla każdego! Jazdy wolne oraz z pomiarem czasu odbędą się na podwarszawskim torze Słomczyn.

Jeden z nowocześniejszych obiektów asfaltowych, podział na grupy względem zaawansowania oraz dodatkowo trening supermoto. 1 i 2 maja fani minimotocykli rozpędzają się w nowy sezon.

- Na Autodromie Słomczyn będziemy jeździć dwa dni. Pierwszy, czyli sobota to jazdy wolne z Original Racing, drugi to dzień jazd z pomiarem czasu. To świetna alternatywa do przełożonych ze względu na obostrzenia zawodów, które miały odbyć się w tym terminie. Nie możemy startować, ale możemy sprawdzić w jakim punkcie jesteśmy po zimie. Start sezonu dla zawodników będzie więc nieco łagodniejszy niż planowana rywalizacja na torze, ale dodatkowe treningi na pewno się przydadzą i pozwolą jeszcze lepiej przygotować się do występu w Pucharze Polski Pit Bike SM- mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

 

Zawody Pit Bike: wszyscy są mile widziani

Majówka z Pit Bike skierowana jest do wszystkich posiadaczy minimotocykli pit bike, nie trzeba posiadać licencji zawodniczej. - Uczestników podzielimy na kilka grup, tak by wszyscy niezależnie od poziomu zaawansowania czuli się komfortowo i mogli cieszyć się z jazd. Oddzielnie będą jeździły dzieci z jazd pokazowych, Stock 90, starsi zostaną podzieleni na grupy początkującą, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Dodatkowo w harmonogramie znalazło się także miejsce dla pełnowymiarowych motocykli klasy supermoto. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zgłosić się za pomocą formularza- tłumaczy Sylwia Żółtowska, MX Otopit Toruń.

Majówka z Pit Bike

1-2 maja, Autodrom Słomczyn

Zapisy jazdy wolne 1 maja: forms.gle/TgjPGYhy9QKegqsn6

Zapisy jazdy z pomiarem czasu 2 maja: https://otopit.pl/treningi/

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi limitami, bez udziału publiczności.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button