Aktualnie czytasz:
Junak i ORLEN Oil rozpoczynają współpracę
1
Publikacja Sponsorowana

Junak rekomenduje oleje PLATINUM ORLEN Oil i poleca je jako produkty najwyższej jakości do swoich jednośladów. List intencyjny, rozpoczynający współpracę marketingowo-handlową, pomiędzy ORLEN Oil i firmą Almot producentem i dystrybutorem Junaka, został podpisany na początku października.

– Z roku na rok obserwujemy wzrost sprzedaży jednośladów Polsce, coraz większym powodzeniem cieszą się na przykład skutery. Dlatego z jednej strony firma Orlen Oil poszukuje wiarygodnych partnerów  producentów motocykli, z drugiej intensywnie pracuje nad rozwojem gamy olejów do motocykli pod logo Platinum Rider, której premiera przewidziana jest na pierwszy kwartał 2015 roku – mówi Sebastian Żywczyk – Kierownik Działu Sprzedaży MotoORLEN OIL.

Junak-OrlenOil-18 (1)Historia Junaka sięga połowy ubiegłego wieku, kiedy to powstał pierwszy motocykl z czterosuwowym silnikiem o pojemności 350 ccm nazwany później Junakiem. Ogólne założenia konstrukcyjne i przeznaczenie motocykla były jak na tamte czasy bardzo ambitne i uwzględniały możliwości wykonania w warunkach polskiego zaplecza warsztatowego lat 50. Marka rosła przez lata, żeby rozkwitnąć i dziś oferuje 36 modeli motocykli, skuterów oraz motorowerów. Średnio co dziesiąty jednoślad sprzedawany w Polsce jest sygnowany logo Junak. Właściciel marki, firma Almot w związku z nowelizacją przepisów na mocy których każdy posiadacz prawa jazdy kat. B może poruszać się małymi motocyklami, planuje dalszy intensywny rozwój z naciskiem na segment jednośladów 125 ccm.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Wzajemne wspieranie się polskich marek ma na celu wykorzystanie wspólnej siły promocji produktów zarówno Platinum, jak i Junak.

Jestem pewien, że współpraca naszych firm przyniesie wiele korzyści naszym dealerom oraz klientom. Uważam, że obie marki sporo łączy. Mam tu na myśli zarówno filozofię działania, jak i zaangażowanie w tworzeniu świetnej jakości produktów ku zadowoleniu rzeszy miłośników jednośladów w Polsce – mówi Mikołaj Sibora, Dyrektor Generalny Almot.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Spółka ORLEN OIL, działająca w ramach Grupy Kapitałowej ORLEN S.A. zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych. Domeną Spółki jest produkcja i dystrybucja najwyższej klasy olejów oraz środków smarnych dla przemysłu, jak i motoryzacji. Produkty Orlen Oil obejmują m.in.: najwyższej jakości oleje dla  motoryzacji – PLATINUM, ORLEN OIL oraz oleje ULTOR do silników samochodów ciężarowych i autobusów. Najwyższą jakość produktów oferowanych przez ORLEN OIL potwierdzają aprobaty znanych producentów samochodów (m.in.: Mercedes-Benz, Volkswagen, Volvo, BMW, MAN, MTU, Deutz, Cummins, Renault) oraz maszyn przemysłowych (Flender, Parker Denison, Siemens, Bosch Rexroth, MAG Cincinnati, SKODA Power, Alstom).

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe WOLKER
    16 października 2014 at 17:13

    Czy to oznacza że powstanie nowy sportowy DESING motocykli,skuterów Junak ??? wzorowany na VERWA RACING TEAM. Ja do swojego motorka stosuje olej ENEOS city max 10w40. Jak mi się skończy ten olej,to kupię tańszy może coś z ORLEN OIL.