Junak 104 i 105: Ekonomiczne Nowości

Junak pokazuje nam kolejne ze swoich nowości na sezon 2013. Marka od tego roku postanowiła się skupić również na małych skuterach do 50 ccm. Modele sygnowane numerami 104 i 105 mają być ofertą ekonomiczną, ich cena ma się zaczynać od 3000 PLN.

Karol Kopytek, Junak: Modele Junak 104 i 105 jest to nasza kolejna propozycja na sezon 2013. Są to pozycje, które mieszczą się w grupie małych skuterów ekonomicznych. 104 występuję w wersji o kole 10 calowym, natomiast 105 w wersji 12 cali. Dostępne w czterech różnych kolorystykach. Sugerowana cena detaliczna zaczyna się od 2999.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. No dokładnie, kopie Rometa 727.
    Czy już na prawdę nikt nie potrafi nic swojego zrobić, tylko zrzynają jedni od drugich.
    W tym kraju to tylko kopie kopii jeżdżą.

  2. Matko!!! Jakie nowości!!! Jedyną nowością jest 806 wszystko inne co pokazał junak zostało pokazane lata temu. Podobnie jak romet czy zipp. Jakby się przyjrzeć nie tylko polskim importerom ale również importerom którzy ściągają chińskie skuterki do innych państw, nawet sąsiednich okazałoby się że w sumie to nawet design 99% “polskich chińczyków” nie jest do końca taki polski…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button