Aktualnie czytasz:
Indian Scout w Call of Duty: WWII. Realistyczne odwzorowanie we współpracy z Indianem
0

Legendarna franczyza wraca na odpowiednie tory wraz z nowym Call of Duty: WWII. W grze znajdzie się także motocykl, a dokładniej Indian Scout 741B. 

Wydawca Call of Duty, firma Activision, pracowała we ścisłej współpracy z Indianem by odwzorować model Scout 741B, który był używany w trakcie drugiej Wojny Światowej. Z tego co udało mi się ustalić, wojskowe Indiany były używany głównie przez armię brytyjską, a Indian dostarczył łącznie 30 000 sztuk modelu 741B. Armia amerykańska testowała także model oparty o Sports Scouta, który jednak finalnie nie został wdrożony do służby.

W każdym razie, w nowym Call of Duty będzie można przerzucić nogę przez Scouta i postrzelać do Niemców (tfu, nazistów!).

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

A teraz ciekawostka: w Niemczech, Francji i Australii można wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania jest nowoczesny Indian Scout przebudowany tak by odwzorowywać 741B. Nowy Scout jest ręcznie malowany, posiada odpowiednie wyposażenie (skrzynka na amunicję!) i skórzane sakwy. Sami zobaczcie:

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Z racji tego, że zatrzymałem się na czasach kiedy w gry wideo realnie się grało, a nie oglądało gości grający w gry na YouTube, osobiście będę musiał sobie CoD odpuścić. Ale spokojnie, mam kilku Obcych na celowników w Alien: Isolation.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
50%