Indian Scout w Call of Duty: WWII. Realistyczne odwzorowanie we współpracy z Indianem

Legendarna franczyza wraca na odpowiednie tory wraz z nowym Call of Duty: WWII. W grze znajdzie się także motocykl, a dokładniej Indian Scout 741B. 

Wydawca Call of Duty, firma Activision, pracowała we ścisłej współpracy z Indianem by odwzorować model Scout 741B, który był używany w trakcie drugiej Wojny Światowej. Z tego co udało mi się ustalić, wojskowe Indiany były używany głównie przez armię brytyjską, a Indian dostarczył łącznie 30 000 sztuk modelu 741B. Armia amerykańska testowała także model oparty o Sports Scouta, który jednak finalnie nie został wdrożony do służby.

W każdym razie, w nowym Call of Duty będzie można przerzucić nogę przez Scouta i postrzelać do Niemców (tfu, nazistów!).

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

A teraz ciekawostka: w Niemczech, Francji i Australii można wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania jest nowoczesny Indian Scout przebudowany tak by odwzorowywać 741B. Nowy Scout jest ręcznie malowany, posiada odpowiednie wyposażenie (skrzynka na amunicję!) i skórzane sakwy. Sami zobaczcie:

Z racji tego, że zatrzymałem się na czasach kiedy w gry wideo realnie się grało, a nie oglądało gości grający w gry na YouTube, osobiście będę musiał sobie CoD odpuścić. Ale spokojnie, mam kilku Obcych na celowników w Alien: Isolation.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button