Aktualnie czytasz:
Indian Scout w Call of Duty: WWII. Realistyczne odwzorowanie we współpracy z Indianem
0

Legendarna franczyza wraca na odpowiednie tory wraz z nowym Call of Duty: WWII. W grze znajdzie się także motocykl, a dokładniej Indian Scout 741B. 

Wydawca Call of Duty, firma Activision, pracowała we ścisłej współpracy z Indianem by odwzorować model Scout 741B, który był używany w trakcie drugiej Wojny Światowej. Z tego co udało mi się ustalić, wojskowe Indiany były używany głównie przez armię brytyjską, a Indian dostarczył łącznie 30 000 sztuk modelu 741B. Armia amerykańska testowała także model oparty o Sports Scouta, który jednak finalnie nie został wdrożony do służby.

W każdym razie, w nowym Call of Duty będzie można przerzucić nogę przez Scouta i postrzelać do Niemców (tfu, nazistów!).

A teraz ciekawostka: w Niemczech, Francji i Australii można wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania jest nowoczesny Indian Scout przebudowany tak by odwzorowywać 741B. Nowy Scout jest ręcznie malowany, posiada odpowiednie wyposażenie (skrzynka na amunicję!) i skórzane sakwy. Sami zobaczcie:

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Z racji tego, że zatrzymałem się na czasach kiedy w gry wideo realnie się grało, a nie oglądało gości grający w gry na YouTube, osobiście będę musiał sobie CoD odpuścić. Ale spokojnie, mam kilku Obcych na celowników w Alien: Isolation.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
50%