Honda Vardero 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Honda Varadero 125 to motocykl przeznaczony do użytku szosowego w celach np. turystycznych , produkowany w latach 2001 – 2011. Jest to mniejsza wersja modelu Honda XL1000V Varadero, produkowanego aż do dziś.

Motocykl charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacyjnymi oraz poręczną obsługą. Jest też bardzo wytrzymały. Dodatkowo cechuje się niskim spalaniem oraz całkiem dobrym przyspieszeniem.  Jest on bardzo komfortowy dla użytkownika, wskutek czego w latach produkcji osiągał wysokie wyniki w sprzedaży. Zainteresowanie tym motocyklem istniało zarówno wśród młodych, początkujących motocyklistów jak i doświadczonych, często zawodowych jeźdźców.

Motocykl ten jest dość wysoki (1251 mm), ma spory prześwit (190 mm), a także wysokie zawieszenie, wobec czego można nim zjeżdżać bezpiecznie z asfaltu. Bardzo dobrze sprawdza się w terenowych warunkach. Dodatkowo wyposażony został w podgrzewane manetki, zwiększające komfort użytkownika. Typ silnika to 4v V-twin, z gaźnikowym układem zasilania. Dysponuje on mocą 15 KM (maksymalną w swojej klasie). Honda Veradero to duży motocykl, który sprawia wrażenie mocniejszego niż jest w rzeczywistości, ale wiąże się to ze sporą masą – w stanie gotowości do jazdy wynosi ona około 187 kg. Z dużą wagą motocykla radzą sobie jednak dobrze hamulce  tarczowe. Wszystkie wymienione cechy świadczą o praktyczności jednośladu, za które jednak trzeba sporo zapłacić, ponieważ motocykle tej marki nie należą do najtańszych.

Honda Vardero 125: Dane techniczne

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Dane techniczne: Honda Vardero 125
Marka Honda
Model Vardero 125
Pojemność 125 cm3
Silnik Czterosuwowy
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 15 KM
Ilość miejsc 1
Hamulec przód/tył tarczowy / tarczowy
Rozruch elektryczny
Wymiary 2150/850/1250 mm
Pojemność zbiornika paliwa (litry) 17,5 litrów
Masa własna 149 kg

Inne publikacje na ten temat:

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button