Honda ADV350, Forza 125 i Forza 350 na rok modelowy 2024 w nowych malowaniach

Popularne modele japońskiego producenta w nowej kolorystyce na nadchodzący sezon

W skrócie
  • Honda ADV350, Forza 125 i Forza 350 otrzymają nową kolorystykę na 2024 rok
  • Wszystkie te modele produkowane są zakładach Honda Italia Industriale SpA
  • To trzy najpopularniejsze w Europie modele Hondy

Obecny sezon ospale zmierza już ku końcowi, jednakże zimne jesienne wieczory to także ogromny natłok premier i najnowszych informacji od topowych producentów. Trzy najpopularniejsze w Europie modele Hondy na rok 2024 otrzymają nowe, atrakcyjne wersje kolorystyczne.

Motocyklowy świat to nie tylko najmocniejsze i najbardziej zaawansowane jednoślady, ale także mniejsze skuterki, które szturmem podbijają także rynek na Starym Kontynencie. Ten typ jednośladów uwielbiany jest szczególnie przez mieszkańców zatłoczonych miast, ale także przyszłych adeptów dwóch kółek, którzy dzięki zmianom w przepisach mogą poruszać się motorkami o pojemności silnika nieprzekraczającej 125 cm3. Zdecydowanie najlepiej sprzedają się one jednak w krajach południowej Europy, gdzie wysoka temperatura i przepiękne widoki klimatycznych miasteczek wręcz utożsamiane są ze skuterami.

Honda doskonale wykorzystuje ten trend i dla wszystkich fanów trzech najpopularniejszych w Europie modeli Hondy przygotowała nowe wersje kolorystyczne na nadchodzący sezon 2024. Mowa o ADV350, Forzy 125 oraz 350.

Najważniejsze informacje:

  1. Cztery nowe, współczesne kolory dla ADV350
  2. Nowa eleganckie malowanie Pearl Siena Red dla modelu Forza 125
  3. Dwa nowe, stylowe malowania i nowa kombinacja kolorów dla modelu Forza 350
  4. Honda Italia Industriale SpA w Atessie we Włoszech producentem wszystkich trzech modeli

Wprowadzony w 2022 roku, model ADV350 łączy w sobie wyrafinowanie skutera klasy Premium z możliwością pokonywania utwardzonych dróg różnej jakości i charakteryzuje się wyglądem w stylu Adventure. Wzorowany na modelu X-ADV, ADV350 otrzymał widelce USD w stylu motocyklowym, ramę z rur stalowych, tylne amortyzatory z zewnętrznymi zbiornikami wyrównawczymi, duży prześwit, schowek pod siedzeniem na dwa kaski integralne, a także port ładowania USB i system bezkluczykowy Smart Key. Wysokość szyby można regulować, a wyświetlacz LCD jest zintegrowany z systemem Honda RoadSync, dzięki czemu kierowcy mogą korzystać z łączności podczas jazdy.

Kombinacja wyjątkowej stylistyki, praktyczności i wszechstronności uczyniła ADV350 najlepiej sprzedającym się modelem Hondy z silnikiem o pojemności ponad 125 cm3 w 2022 r. W 2023 roku na szczycie rankingu sprzedaży znalazł się CB750 Hornet, a ADV350 uplasował się tuż za nim. ADV350 będzie dostępny w czterech nowych, współczesnych malowaniach: Matt Coal Black Metallic, Pearl Falcon Grey, Matt Pearl Cool White i Matt Pearl Pacific Blue.

Dwa mniejsze skutery z rodziny Forza również otrzymają nowe kolory na rok 2024. Linia modeli Forza, będących połączeniem wysokiej jakości i sportowej stylistyki – do od dawna zajmuje ważne miejsce w ofercie Hondy. W ubiegłym roku Forza 125 i Forza 350 otrzymały nowe, podwójne reflektory i owiewki przednie, inspirowane topowym modelem Forza 750, co dodało obu skuterom elegancji odpowiedniej dla klasy Premium. W ramach obszernej specyfikacji wyposażenia standardowego, na ich pokładzie znalazły się: HSTC, elektryczna regulacja szyby, złącze USB-C, gniazdko elektryczne, schowek pod siedzeniem na dwa kaski integralne, pełne oświetlenie LED i system bezkluczykowy Smart Key.

Model Forza 125, który od wprowadzenia na rynek w 2015 r. znalazł ponad 115 000 nabywców, będzie dostępny w nowym malowaniu Pearl Sienna Red, dołączającym do dostępnych już w ubiegłym roku kolorów Matt Cynos Grey Metallic, Pearl Falcon Grey i Matt Pearl Pacific Blue.

Model Forza 125 Special Edition na rok 2024 będzie oferowany wyłącznie w malowaniu Matt Cynos Grey Metallic z kołami, przeszyciami siedzeń, obramowaniami tarcz, logo i detalami w kolorze czerwonym oraz przyciemnianymi podnóżkami pasażera i panelami pod stopy ze stali nierdzewnej.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Od czasu europejskiej premiery jako Forza 300 w 2013 roku, model Forza 350 sprzedał się w ilości ponad 73 000 sztuk. W wersji na rok 2024 będzie on dostępny w dwóch nowych kolorach – Pearl Nightstar Black i Matt Pearl Cool White, które dołączą do wcześniej oferowanych Matt Cynos Grey Metallic, Pearl Falcon Grey oraz Matt Pearl Pacific Blue, zestawionego teraz z czarnymi kołami.

Wszystkie trzy modele – ADV350, Forza 125 i Forza 350 – produkowane są w zlokalizowanych na wybrzeżu Adriatyku zakładach Honda Italia Industriale SpA. Z historią sięgającą 1971 roku, fabryka ta wyprodukowała 40 różnych typów motocykli i 30 różnych modeli skuterów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button