Aktualnie czytasz:
Barton Motors RS50: Już wkrótce
 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Na naszym rynku coraz więcej ofert z segmentu małych ścigaczy o pojemności 50 ccm. Barton RS50, podobnie jak Zipp Pro 50 jest propozycją dla sympatyków sportowych maszyn. RS50 posiada nietuzinkowy design. Wedle informacji na stronie producenta silnik pomimo małej pojemności jest bardzo dynamiczny i może zapewnić wiele radości początkującym fanom szybkiej jazdy. Pierwsze testy pokazały, że nasz model może osiągnąć prędkość 95 km/h po odblokowaniu.
Prócz osiągów, główną zaletą konstrukcji ma być świetnie zestrojone zawieszenie i zegary w dwóch wersjach do wyboru: analogowe lub cyfrowe.
Aktualnie trwają ostatnie testy przed wprowadzeniem Barton RS50 na polski rynek. Motorower ma być dostępny jeszcze w sezonie 2011. Cena pojazdu na tym etapie nie jest znana.

Fot.: Barton Motors.
Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
50%
11 Komentarze
1 2