Aktualnie czytasz:
Barton Motors RS50: Już wkrótce
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Na naszym rynku coraz więcej ofert z segmentu małych ścigaczy o pojemności 50 ccm. Barton RS50, podobnie jak Zipp Pro 50 jest propozycją dla sympatyków sportowych maszyn. RS50 posiada nietuzinkowy design. Wedle informacji na stronie producenta silnik pomimo małej pojemności jest bardzo dynamiczny i może zapewnić wiele radości początkującym fanom szybkiej jazdy. Pierwsze testy pokazały, że nasz model może osiągnąć prędkość 95 km/h po odblokowaniu.
Prócz osiągów, główną zaletą konstrukcji ma być świetnie zestrojone zawieszenie i zegary w dwóch wersjach do wyboru: analogowe lub cyfrowe.
Aktualnie trwają ostatnie testy przed wprowadzeniem Barton RS50 na polski rynek. Motorower ma być dostępny jeszcze w sezonie 2011. Cena pojazdu na tym etapie nie jest znana.

Fot.: Barton Motors.
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
50%
11 Komentarze
1 2