Aktualnie czytasz:
Ambasador USA Georgette Mosbacher w salonie Harley-Davidson Liberator
0

W ostatnich dniach ambasador USA w Polsce, pani Georgette Mosbacher odwiedziła warszawski salon Harley-Davidson Liberator. Celem odwiedzin nie była oficjalna wizyta u przedstawiciela jednego z najbardziej znanych amerykańskich producentów lecz chęć przejażdżki kultową maszyną i poczucia osobiście emocji jazdy motocyklem Harley-Davidson, w myśl sloganu bliskiego również wszystkim Amerykanom – All for Freedom (Wszystko dla wolności).

Pani Ambasador została gościnnie przyjęta przez załogę Liberatora oraz przedstawicieli warszawskiego klubu HOG (Harley Owners Group – ogólnoświatowy klub posiadaczy motocykli Harley) i po krótkim zwiedzeniu salonu rozpoczęły się przygotowania do jazdy – wybór odzieży ochronnej i kasku.

Po ustaleniu trasy z ochroną Jan Kwilman – współwłaściciel salonu – zabrał Panią Ambasador na przejażdżkę motocyklem Harley-Davidson Road Glide. Motocykl udekorowany flagami – polską i amerykańską – dumnie przejechał ulicami Warszawy a po powrocie uśmiechnięta Pani Ambasador wyraziła chęć kolejnej przejażdżki. Dalej i szybciej!

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

To była emocjonująca wizyta dla obu stron. Jesteśmy pewni, że Pani Ambasador połknęła motocyklowego bakcyla.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jednocześnie Georgette Mosbacher ponownie zaprosiła do składania wniosków o wizy i odwiedzenie Stanów Zjednoczonych, aby w kraju kolebce  Harley-Davidson poznać piękno niezmierzonych przestrzeni i dróg, oraz amerykańskiego ducha wolności. Oczywiście na dwóch kołach…

… All for Freedom Freedom for All

 

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%