Ambasador USA Georgette Mosbacher w salonie Harley-Davidson Liberator

W ostatnich dniach ambasador USA w Polsce, pani Georgette Mosbacher odwiedziła warszawski salon Harley-Davidson Liberator. Celem odwiedzin nie była oficjalna wizyta u przedstawiciela jednego z najbardziej znanych amerykańskich producentów lecz chęć przejażdżki kultową maszyną i poczucia osobiście emocji jazdy motocyklem Harley-Davidson, w myśl sloganu bliskiego również wszystkim Amerykanom – All for Freedom (Wszystko dla wolności).

Pani Ambasador została gościnnie przyjęta przez załogę Liberatora oraz przedstawicieli warszawskiego klubu HOG (Harley Owners Group – ogólnoświatowy klub posiadaczy motocykli Harley) i po krótkim zwiedzeniu salonu rozpoczęły się przygotowania do jazdy - wybór odzieży ochronnej i kasku.

Po ustaleniu trasy z ochroną Jan Kwilman – współwłaściciel salonu – zabrał Panią Ambasador na przejażdżkę motocyklem Harley-Davidson Road Glide. Motocykl udekorowany flagami - polską i amerykańską – dumnie przejechał ulicami Warszawy a po powrocie uśmiechnięta Pani Ambasador wyraziła chęć kolejnej przejażdżki. Dalej i szybciej!

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

To była emocjonująca wizyta dla obu stron. Jesteśmy pewni, że Pani Ambasador połknęła motocyklowego bakcyla.

Jednocześnie Georgette Mosbacher ponownie zaprosiła do składania wniosków o wizy i odwiedzenie Stanów Zjednoczonych, aby w kraju kolebce  Harley-Davidson poznać piękno niezmierzonych przestrzeni i dróg, oraz amerykańskiego ducha wolności. Oczywiście na dwóch kołach…

… All for Freedom Freedom for All

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button