4 rodzaje motocyklistów, których ciężko bronić

Siedliśmy z Leszkiem żeby porozmawiać o rodzaju motocyklistów, którzy działają nam na nerwy. Przelotowe tłumiki? Jazda na długich światłach? Na gumie i gaz po mieście? 

Dziś narażamy się kliku grupom motocyklistów za jednym podejściem. Rozmawiamy z Leszkiem nt przyzwyczajeń, pseudo-bezpieczeństwa i zachowań, które wpływają negatywnie na wizerunek polskich motocyklistów. Oczywiście nasze wypowiedzi są dość kontrowersyjne, więc czekamy na Wasze komentarze. Co myślicie o motocyklistach? Czego powinni unikać, czego nie powinni robić?

A może się czepiamy?

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

5 opinii

  1. O chłopaki aspirują do nobla z fizyki, z tymi tłumikami które słychać tylko z tyłu… normalnie przewrót godny Kopernika

  2. Bardzo mądrze powiedziane o tym co kto ma w sercu. Mam 125, jestem za głupi na coś większego, a to ci mam sprawia mi dziką radochę. Na drodze pozdrawiam wszystkich i tylko skuterkowcy nie odmachną. Moto mam i do pracy i do rozrywki. Jeżdżę cały rok,a nie dwa miechy jak jest ciepło pozdrawiam i lewa.

  3. Panowie wy tak na serio w tym reportażu czy zjarani??? odnośnie wydechu—— no jak tylko z tyłu…. jak byście w korku palca stracili bo ktoś zmieniał pas i was nie słyszał to byście zdanie zmienili :/ a wy sobie zadekwatnie beke robicie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button