Jak samemu wymienić płyn hamulcowy w skuterze i motocyklu? To proste!

Film ukazuje w jaki sposób wymienić oraz odpowietrzyć układ hamulcowy w skuterze. Jak się okazuje wcale nie musi to być takie trudne, aby konieczna była często kosztowna wizyta w serwisie. Wystarczy obejrzeć to wideo, skompletować podstawowe narzędzia, płyn i mieć dobre chęci.
Przykład oparty na pojeździe marki Kymco ZX50.

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

  1. DZięki PEter, przyda sieę. Akurat będę się teraz za to zabierać tak zeby zdążyć przed wiosną:DDDD

  2. PeterX – widziałem już ten filmik i nie sądze żebyś był autorem tego filmiku.Osobiście mnie to nie przeszkadza ale nie powinno się zbierać pochwał za czyjąś prace.

  3. Filmik jak filmik potrzeba dwa slowa komentarza w trakcie operacji,wytlumaczyc co sie wykonuje w danej chwili jak to dziala i dlaczego.Wytlumaczyc ze uklad nalezy wyplukac,jak odkrecac odpowietrznik i jakim kluczem.Sa to niezbedne informacje do tego zeby mlody uzytkownik motoryzacji zrozumial istote ukladow hydraulicznych.Takie jest moje zdanie.

    1. No niestety filmik bez jakiegokolwiek komentarza w trakcie czy suchego opisu pod filmikiem nie wnosi zbyt wiele dla młodych kierowców, którzy nie mieli jeszcze styczności z takimi wymianami. Gdyby ktoś był zainteresowany filmikiem z opisem to znalazłem taki post http://www.hamulcenawarsztat.pl/zrob-odpowietrzanie-hamulcow/ . Jak dla mnie czyli młodego kierowcy jest on całkowicie zrozumiały i napisany tak jak powinien być pisany tego typu poradnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button