Vespa GTS 125 ie: Zobacz wyjątkową prezentację, wyjątkowego skutera

Vespa GTS 125 ie była towarzyszem najnowszego odcinka naszego motovloga Szybcy i Wolni w Jednoślad.pl, który pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Już dziś zobacz wyjątkową prezentację tego skutera.

Pierwsze wrażenia z jazdy nową Vespą GTS 125 ie są w pełni spójne z doznaniami wizualnymi. To wyjątkowy sprzęt o pięknej stylistyce, pozwalający po przekręceniu manetki poczuć to coś. Jest to bez wątpienia jeden z najlepiej prowadzących się skuterów jakie miałem okazję w życiu prowadzić. Klasyczny design skrywa jednak nieco sportowego charakteru. To dzięki jednostce napędowej Piaggio o maksymalnej mocy na jakie pozwalają przepisy - 15 KM. Przy tym Vespa GTS 125 ie moment obrotowy oddaje bardzo "aksamitnie" zapewniając ogromną kulturę pracy przy każdej prędkości. Serce GTSa 125 wyposażono w chłodzenie cieczą oraz elektroniczny wtrysk paliwa.

Pozycja za kierownicą jest komfortowa i naturalna. Charakterystyczna, krzesłkowa pozycja zdaje się optymalna do jazdy miejskiej. Brawa dla konstruktorów za zawieszenie. Świetnie wybiera nierówności, przez co można być zaskoczony pokonując poprzeczne nierówności czy zapadnięte studzienki. Vespa od lat stosuje na przedniej osi jednoramienne ESS (Enhanced Sliding Suspension)
ze sprężyną i amortyzatorem hydraulicznym. To rozwiązania działa rewelacyjnie.

Pochwały także za układ hamulcowy. Nasz egzemplarz niestety nie posiada ABSu, co nie zmienia faktu, że jest to jeden z najbardziej responsywnych układów na rynku.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wkrótce więcej o Vespie GTS 125 ie, która zawita w ramach naszego vloga Szybcy i Wolni w Jednoślad.pl.

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button