Triumph Tiger 800 XRx: cena, opinie i dane techniczne

Oto wzbogacona wersja klasycznego modelu Tiger 800 XR - XRx. Droższa o parę tysięcy, z wyglądu przypominająca brata bliźniaka, wyposażona w dodatkowe opcje, których brakuje tygrysowi 800 XR. Są to między innymi zainstalowane 3 tryby jazdy - road (drogowy), off road (terenowy) i rider (spersonalizowany), zaawansowany komputer pokładowy, osłony rąk, czy automatycznie wyłączane kierunkowskazy.

Tiger 800 XRx wyróżnia się wydajnym i ekonomicznym silnikiem. Dzięki zastosowanemu systemowi ride-by-wire, emisja zanieczyszczeń powietrza jest zdecydowanie mniejsza.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. SILNIK osiągi i prowadzenie a przede wszystkim bezawaryjność to jego przewaga nad konkurencją. Kto się waha między bmw GS a Tigerem ode mnie ma jasną odpowiedż TRIUMPH TIGER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button