Skutery Yamaha X-MAX IRON MAX są już w salonach. Znamy ceny

W salonach Yamahy w całej Polsce pojawiły się skutery X-MAX IRON MAX z rocznika modelowego 2016. Jest to nowa wersja specjalna popularnego miejskiego jednośladu, która uzupełnia gamę sportowych maksi skuterów Yamahy.

Yamaha X-MAX IRON MAX jest dostępna z silnikami o trzech pojemnościach: 400 i 250 cm3 oraz najchętniej wybieranej w Polsce wersji z silnikiem 125 cm3, którą można prowadzić na samochodowe prawo jazdy kategorii B.

Jak już wcześniej podawał Jednoślad.pl, wersja specjalna IRON MAX powstała z myślą o klientach, dla których poczucie stylu ma szczególne znaczenie. Ekskluzywność tych skuterów podkreśla wyszukana kolorystyka Liquid Darkness oraz skórzana kanapa z tłoczonym logo X-MAX, wykończona złotymi przeszyciami. Dla pełnego komfortu jazdy seryjnie montowane jest niezależne oparcie pleców.

W uzupełnieniu do modnego wyglądu zewnętrznego IRON MAX zyskał wyjątkowe akcenty „osobiste”, m.in. ozdobne elementy konsoli kierownicy wykonane z fakturowanej skóry, komponujące się ze stylową kanapą. IRON MAX-a wyróżniają także aluminiowe podesty, a białe podświetlenie, pierścienie prędkościomierza oraz nakładka kierownicy Satin Chrome w modelach 250 i 125 świadczą o subtelności stylizacji. Typowe dla serii MAX światło pozycyjne LED pomaga rozpoznać skuter w każdym otoczeniu.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Należące do segmentu Premium Sport skutery X-MAX IRON MAX świetnie się nadają do szybkich i niekłopotliwych dojazdów na miejsce spotkań czy do pracy. Do ich napędu zastosowano chłodzone cieczą, ekonomiczne silniki jednocylindrowe o pojemności skokowej 400, 250 i 125 cm3 z elektronicznym wtryskiem paliwa. Wyposażony w koła znacznej średnicy oraz seryjne hamulce tarczowe z ABS dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy skuter X-MAX IRON MAX doskonale wyraża styl swojego właściciela.

Znamy już także ceny tych skuterów:

Yamaha X-MAX IRON MAX ABS 400 cm- 28 500 PLN

Yamaha X-MAX IRON MAX ABS 250 cm– 22 500 PLN

YamahaX-MAX IRON MAX ABS 125 cm– 21 690 PLN

Inne publikacje na ten temat:

23 opinii

 1. Yamaha X-MAX IRON MAX ABS 400 cm3 – 21 690 PLN

  Yamaha X-MAX IRON MAX ABS 250 cm3 – 22 500 PLN

  Yamaha X-MAX IRON MAX ABS 125 cm3 – 28 500 PLN
  Ten układ cenowy to raczej odwrotnie powinien wyglądać?

 2. Cud! Czyta…:-)
  Wombat, jesteś wielki ;-)))
  *
  To co, yamaha ma normalne ceny, tylko hyosung zwariował, ale i to nie do końca, bo niżej wycenia 650 ale w starszym roczniku (nowe)?

 3. Jeśli ona ma w głębokim poważaniu jednoślady, to jej nie przekonasz. Jak się tyłek przyzwyczaił do 4 kółek to raczej po jabcach. Generalnie motocykle to inny świat który dla zwykłych Kowalskich jest jak publiczny szalet – jeśli nie jest to ostateczność, nie korzysta tylko donosi do domu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button