Aktualnie czytasz:
Router City Line. W marketach za 2000 PLN
3

W marketach Tesco zaczyna się pojawiać coraz więcej skuterów. Obok najtańszego Router Bassa pojawił się City Line 50, większy kolega tego pierwszego. Mimo, iż skutery są umiejscowione na tej samej ramie i posiadają tę samą jednostkę czterosuwową CityLine jest nieznacznie droższy. To głownie za sprawą, co tu ukrywać nieco lepszego designu, mimo, iż ten też mógłby budzić wątpliwości. Mógłby, ale cena właściwie rekompensuje wszystkie niedociągnięcia stylistyczne.

A propos wyglądu. Rzuca się w oczy przedni reflektor, głównie za sprawą podobieństwa do tego, którego znaleźć możemy w Piaggio Fly.

Poza designem mamy do czynienia ze standardowym skuterem klasy niższej. Czterosuwowa jednostka chłodzona powietrzem o pojemności 50 ccm. Do tego koła 10 cali, przedni hamulec bębnowy i typowa blokada ograniczająca prędkość skutera do 45 km/h. Po jej zdjęciu Router City Line rozpędza się do 65-70 km/h. Dobry wybór jak na skuter za 2000 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%