Router City Line. W marketach za 2000 PLN

W marketach Tesco zaczyna się pojawiać coraz więcej skuterów. Obok najtańszego Router Bassa pojawił się City Line 50, większy kolega tego pierwszego. Mimo, iż skutery są umiejscowione na tej samej ramie i posiadają tę samą jednostkę czterosuwową CityLine jest nieznacznie droższy. To głownie za sprawą, co tu ukrywać nieco lepszego designu, mimo, iż ten też mógłby budzić wątpliwości. Mógłby, ale cena właściwie rekompensuje wszystkie niedociągnięcia stylistyczne.

A propos wyglądu. Rzuca się w oczy przedni reflektor, głównie za sprawą podobieństwa do tego, którego znaleźć możemy w Piaggio Fly.

Poza designem mamy do czynienia ze standardowym skuterem klasy niższej. Czterosuwowa jednostka chłodzona powietrzem o pojemności 50 ccm. Do tego koła 10 cali, przedni hamulec bębnowy i typowa blokada ograniczająca prędkość skutera do 45 km/h. Po jej zdjęciu Router City Line rozpędza się do 65-70 km/h. Dobry wybór jak na skuter za 2000 PLN.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button