Peugeot Ludix Blaster: Nie do Zajechania

Chciałbym wam opisać w miarę możliwości skuter jakim jest Peugot Ludix Blaster. Dodam jeszcze na wstępie, że model ten powstał w dwóch wersjach: Ludix i prezentowany Ludix Blaster. Model Blaster  został wyposażony w dwie tarcze przód i tył, co jest wielkim atutem. Chłodzony cieczą gaźnikowy dwusuw osiąga moc 4,9 KM, jeśli chodzi o zawieszenie to jest one trochę sztywne i nawet na najmniejszych nierównościach niestety telepie. Plus tego zawieszenia: świetna sterowność skutera i dosyć spory komfort.

Wygląd maszyny u wielu budzi kontrowersje, ale to już kwestia gustu. Wygląda trochę jak przybysz z kosmosu, a jedno oko na przodzie daję mu swój niepowtarzalny styl. Przedni klosz świeci automatycznie po uruchomienie skutera (nie ma dodatkowego włącznika świateł) co jest dobre w krajach, gdzie jezdzi się cały czas na światłach.

Niewinny mały skuterek – tylko takim się wydaje. Ma on niesamowite przyspieszenie i nie jednego zostawia w tyle. Przy tym pali niewiele – około 3L na każdą przejechaną setką. Po zdjęciu blokad konsumpcja paliwa nieco wzrasta…

Dla mnie minusem tego modelu jest brak schowka i brak wskaznika stanu paliwa – trochę z tym lipa, więc warto dodatkowo wyposażyć się we własnym zakresie w tylny kuferek – na pewno się przyda.

Posiadam swojego Ludixa od nowości, od 2008 roku, przez ten czas przejechałem 24 tyś. Nigdy nie nawalił. Wymieniałem w nim tylko to, co potrzeba do normalnego użytkowania .Polecam tego Peugeota dla osób, które dużo robią kilometrów na swoich jednośladach i liczą na niezawodność. Myślę że Blaster jest naprawdę przystępny cenowo w swojej klasie i jest pionierem niezawodności. Przeznaczony jest on dla wszelkiego grona użytkowników, młodszych jak i starszych.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Peugot Ludix Blaster -Mała, szybka, zwinna, niepozorna, bezawaryjna kosiarka. Dodam jeszcze ,po zdjęciu wszelkich blokad zamyka licznik i jest podatny na tuning, jak ktoś lubi…

osama83

Jestem jaki jestem a moja maszyna to Peugot Ludix Blaster w najbardziej wypasionej wersji ,odblokowany na maxa ,prędkość max to 75 km ,nie zawodny ,bez awaryjny ,ekonomiczny i za to go lubię !!!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button