Junak
Aktualnie czytasz:
Nowy skuter Junak 711 2019: Pierwsze wrażenia
0

Junak 711, którym mieliśmy okazję pojeździć już kilka dni, to nowość w ofercie polskiego Junaka. Wzbudza spore zainteresowanie, stąd mamy kilka odpowiedzi na typowe pytania. 

Leszek od kilku dni jeździ do pracy na zupełnie nowym skuterze Junak 711, który uzupełnia ofertę polskiej marki. Często zaczepiany na światłach i podpytywany przez osoby nie związane z branżą motocyklową, postanowił odpowiedzieć na kilka pytań. Przy okazji dzieli się pierwszymi wrażeniami z jazdy nowym modelem Junaka.

W takim razie: czy Leszek sam przykleił sobie logo Junaka na skuter? Oczywiście, że nie! Junak 711 jest w ofercie od tego roku, to nowość, która może spodobać się osobom mieszkającym zwłaszcza w wielkim mieście. Warto wiedzieć, że Junak to nadal polska marka, która jest w rękach polskiej spółki. Pojazdy produkowane są w Chinach, ale jak słusznie zauważa Leszek – co teraz nie jest produkowane w Chinach? Zwłaszcza w przypadku motocykli klasy 125, gdzie większość dużych marek (japońskich i europejskich) produkuje swoje pojazdy właśnie w Kraju Środka.

Junak 711 2019

To pierwszy maxi-skuter Junaka tej pojemności, czyli popularnego segmentu 125 ccm. 711 wizualnie zbliżony jest do topowych modeli japońskich, z ładną, LED-ową lampą z przodu i wyraźnie większymi gabarytami. Pod kanapą zmieszczą się dwa kaski, a kierowca znajdzie sporo miejsca na nogi.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Oczywiście 711 spełnia normy emisji spalin Euro 4, wyposażony jest w czterosuwową jednostkę napędową z wtryskiem paliwa. Maxi posiada także zintegrowany układ hamulcowy CBS i analogowo-cyfrowe zegary. 

 

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
18%
0%
27%