Aktualnie czytasz:
Niewidomi na motocyklach. Świetna akcja motocyklistów ze Szczecina
0

Szczecińscy motocykliści z grupy „Motocykliści dla dzieci” zabrali na siedzenie pasażera osoby niewidome. 15 niewidomych osób przekonało się na własnej skórze, jak to jest przejechać się na motocyklu. 

Na świetny pomysł wpadli członkowie stowarzyszenia „Motocykliści dla dzieci”. W ramach ich akcji osoby niewidome miały unikalną okazję przejechać się motocyklem na siedzeniu pasażera. Całość miała miejsce w sobotę 21. października.

Zanim zobaczysz motocykl, prawdopodobnie szybciej go usłyszysz. A gdybyś mógł go tylko usłuszeć, dotknąć? Nigdy zobaczyć? Arek jest niewidomy, pytamy się czy chciałby przejechać się motocyklem, a on na to: „jak to się u nas mówi – nie widzę przeszkód” – możemy wyczytać na stronie stowarzyszenia.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

W zeszłym roku ta sama grupa zrobiła niespodziankę 17-letniej Sandrze, która jest niewidoma. Wtedy w ramach prezentu Sandra miała okazję przejechać się na motocyklu. I wtedy narodził się pomysł, żeby inicjatywę rozszerzyć. Jak możemy wyczytać w Głosie Szczecińskim, w tym roku już 15 niewidomych osób miało okazję wziąć udział w motocyklowej wycieczce.

Opinie były bardzo pozytywne:

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Dziękuję Stowarzyszenie Motocykliści dla dzieci za zorganizowanie niesamowitej imprezy. Dzięki Wam grupa niewidomych osób mogła poszerzyć doświadczenia o nowe doznania, na co dzień dla nich niedostępne. Ogromne podziękowania dla wszystkich motocyklistów a szczególnie Wioli i Marka za wyjście z tą inicjatywą. Wszyscy jesteście WIELCY!

Stowarzyszenie już zapowiada, że z okazji otwarcia przyszłorocznego sezonu chce, żeby impreza była dwu- lub trzykrotnie większa. Brawo! Więcej przeczytacie na stronie „Stowarzyszenia Motocykliści dla Dzieci”.

Źródło: GS24.pl, Onet Szczecin

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%