Aktualnie czytasz:
Niewidomi na motocyklach. Świetna akcja motocyklistów ze Szczecina
0

Szczecińscy motocykliści z grupy "Motocykliści dla dzieci" zabrali na siedzenie pasażera osoby niewidome. 15 niewidomych osób przekonało się na własnej skórze, jak to jest przejechać się na motocyklu. 

Na świetny pomysł wpadli członkowie stowarzyszenia "Motocykliści dla dzieci". W ramach ich akcji osoby niewidome miały unikalną okazję przejechać się motocyklem na siedzeniu pasażera. Całość miała miejsce w sobotę 21. października.

Zanim zobaczysz motocykl, prawdopodobnie szybciej go usłyszysz. A gdybyś mógł go tylko usłuszeć, dotknąć? Nigdy zobaczyć? Arek jest niewidomy, pytamy się czy chciałby przejechać się motocyklem, a on na to: "jak to się u nas mówi - nie widzę przeszkód" - możemy wyczytać na stronie stowarzyszenia.

W zeszłym roku ta sama grupa zrobiła niespodziankę 17-letniej Sandrze, która jest niewidoma. Wtedy w ramach prezentu Sandra miała okazję przejechać się na motocyklu. I wtedy narodził się pomysł, żeby inicjatywę rozszerzyć. Jak możemy wyczytać w Głosie Szczecińskim, w tym roku już 15 niewidomych osób miało okazję wziąć udział w motocyklowej wycieczce.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Opinie były bardzo pozytywne:

Dziękuję Stowarzyszenie Motocykliści dla dzieci za zorganizowanie niesamowitej imprezy. Dzięki Wam grupa niewidomych osób mogła poszerzyć doświadczenia o nowe doznania, na co dzień dla nich niedostępne. Ogromne podziękowania dla wszystkich motocyklistów a szczególnie Wioli i Marka za wyjście z tą inicjatywą. Wszyscy jesteście WIELCY!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Stowarzyszenie już zapowiada, że z okazji otwarcia przyszłorocznego sezonu chce, żeby impreza była dwu- lub trzykrotnie większa. Brawo! Więcej przeczytacie na stronie "Stowarzyszenia Motocykliści dla Dzieci".

Źródło: GS24.pl, Onet Szczecin

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%