Junak M12 Vintage 2017 na dniach w sprzedaży. Będzie posiadać CBS oraz wtrysk paliwa. Znamy cenę

Almot podkreśla, że Vintage stanowi uzupełnienie serii M12. Konstrukcja otrzymała piękne, szprychowe koła, prostą kierownicę wykończoną matowym malowaniem oraz nową kanapę.

Junak M12 Vintage tym sposobem nawiązuje do bardzo klasycznych linii, które zostały uzbrojone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Motocykl seryjnie został wyposażony także w elektroniczny wtrysk paliwa oraz układ hamulcowy CBS.

Junak M12 Vintage pozwala rozwijać prędkość maksymalną 100 km/h. Jednak są to parametry homologacyjne. Być może przekonstruowany silnik uzyska nieco lepsze wyniki. Silnik posiada także wałek wyrównoważający, skutecznie eliminujący wszelkie wibracje, nawet podczas jazdy z wysokimi prędkościami obrotowymi.

Jednostka może się pochwalić duża elastycznością i szybką reakcją na każdy, nawet najmniejszy ruch manetką. To zasługa nowego osprzętu tej jednostki napędowej. Wtrysk sprawia, że serce motocykla teraz pracuje z jeszcze większą kulturą, przy zachowaniu niższego spalania. To rozwiązanie w porównaniu do gaźnika w pełni bezobsługowe, precyzyjne i długowieczne.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Do dalszych wypadów zachęcają także duże, szprychowe koła, komfortowe siedzisko, szerokie podesty oraz kierownica wyposażona w ergonomiczne manetki o sporej średnicy. To połączenie zapewnia wygodną i niczym niewymuszoną pozycję za kierownicą, co pozwala jeszcze bardziej cieszyć się z każdego przebytego kilometra.Warto zwrócić uwagę także na oświetlenie pojazdu - wydajna przednia lampa, ledowe kierunkowskazy oraz tylny klosz kryjący światła pozycyjne i stopu - te również zostały wykonane w tej nowoczesnej i energooszczędnej technologii.

Całości dopełniają wyjątkowe malowania - brązowe oraz czarne matowe, które sprawiają, że nowy Junak M12 Vintage wygląda na drodze zjawiskowo. Warto także zwrócić na liczne detale w kolorze czarnym - takie jak na przykład kierownica czy wydech.

Nowość od Junaka będzie dostępna w salonach już w czerwcu. Jego sugerowana wycena to 8299 PLN brutto.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button