Harley-Davidson 2021: Globalna premiera linii modelowej już za chwilę!

Amerykańska lokomotywa już się rozpędza, by z monitorów i wyświetlaczy wypaść na pełnej prędkości, sypiąc motocyklowymi nowościami na sezon 2021.

Co będzie czekać na wszystkich fanów marki w salonach HD w nadchodzącym sezonie? Tego dowiemy się już niespełna trzy godziny. Właśnie wtedy ruszyć ma ogólnoświatowe wirtualne wydarzenie, na którym włodarze marki, wraz zaproszonymi gośćmi, zaprezentują najnowszego wcielenia jednośladów rodem z Milwaukee.

Wiemy już, że na pewno na drogi oraz szutry całego świata ma w tym roku wjechać amerykański obieżyświat o dumnej nazwie Pan America. Motocykl nie tylko o radykalnej prezencji, ale także o zupełnie rewolucyjnym dla marki charakterze i możliwościach.

Wiemy też, że z dużym prawdopodobieństwem zostanie zaprezentowany muscle bike/custom oparty na tym samym całkowicie nowym silniku, który napędzać ma nowy motocykl klasy Adventure.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Jakie jeszcze motocykle trafią do oferty HD, a jakie z niej znikną? Tego dowiemy się już za chwilę, oglądając prezentację, która dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych pod tym linkiem:

live.harley-davidson.com/

Odliczanie trwa! My będziemy oglądać na pewno i już szykujemy popcorn!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button