Aktualnie czytasz:
Akcja Romet: Stare na Nowe
5

Akcja Rometa cieszy się sporym wzięciem mimo faktu, że sezon tak naprawdę jeszcze się nie zaczął. Sporo pytań odnośnie zasad tej kampanii zadajecie również na forum Skuterowo.com. Chcecie znać więcej szczegółów? O nich Tomasz Bryk z Arkus & Romet.

W skrócie: Oddajesz swój stary skuter, motorower lub motocykl. Rocznik, model czy stan techniczny nie mają znaczenia. Ważne by posiadać dowód rejestracyjny, kartę pojazdu (jeżeli była wydana), tablicę rejestracyjną i ubezpieczenie.
Dostajesz od 500 do 1500 zł na wybrany model z kolekcji Romet Motors 2012. Wybrano specjalne modele z oferty Romet Motors, na które możesz wymienić swój stary pojazd. Niezależnie od tego co oddajesz, możesz wybrać dowolny jednoślad. Dostajesz kredyt i odjeżdżasz swoim nowym jednośladem. Uzyskanie rabatu na nowy model pojazdu możliwe jest tylko przy skorzystaniu z oferty ratalnej – informuje producent na stronach Romet.pl.

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe
  5 marca 2013 at 16:50

  Za dwa nie dostaniesz dwóch zniżek na jeden model, a reszta jest tak jak napisałeś.

 • Zdjęcie profilowe Gucioo
  5 marca 2013 at 17:08

  Hmm troszkę tego nie rozumiem… Oddając np. 2 komarki, dostaję pieniądzę, którę nstępnie muszę wykorzystać do kupna nowego skutera z salonu ROMET ?

 • Zdjęcie profilowe HugoBoss
  5 marca 2013 at 18:42

  Nie dostajesz żadnych pieniędzy do ręki tylko zniżkę przy zakupie nowego Rometa.

 • Zdjęcie profilowe Mrcn
  6 marca 2013 at 06:50

  Na Forum w dziale Skutery Romet pozwoliłem sobie ocenić tę akcję.

 • Zdjęcie profilowe dzozef99
  6 czerwca 2013 at 12:16

  u mnie w Olsztynie robię zakup Romet Maksi 125 .
  kasa jest do ręki jeśli zdam stary.
  papiery przyszły do rejestracji i teraz tylko przesyłka i śmigam nowym!