Akcja Romet: Stare na Nowe

Akcja Rometa cieszy się sporym wzięciem mimo faktu, że sezon tak naprawdę jeszcze się nie zaczął. Sporo pytań odnośnie zasad tej kampanii zadajecie również na forum Skuterowo.com. Chcecie znać więcej szczegółów? O nich Tomasz Bryk z Arkus & Romet.

W skrócie: Oddajesz swój stary skuter, motorower lub motocykl. Rocznik, model czy stan techniczny nie mają znaczenia. Ważne by posiadać dowód rejestracyjny, kartę pojazdu (jeżeli była wydana), tablicę rejestracyjną i ubezpieczenie.
Dostajesz od 500 do 1500 zł na wybrany model z kolekcji Romet Motors 2012. Wybrano specjalne modele z oferty Romet Motors, na które możesz wymienić swój stary pojazd. Niezależnie od tego co oddajesz, możesz wybrać dowolny jednoślad. Dostajesz kredyt i odjeżdżasz swoim nowym jednośladem. Uzyskanie rabatu na nowy model pojazdu możliwe jest tylko przy skorzystaniu z oferty ratalnej - informuje producent na stronach Romet.pl.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

5 opinii

  1. Hmm troszkę tego nie rozumiem… Oddając np. 2 komarki, dostaję pieniądzę, którę nstępnie muszę wykorzystać do kupna nowego skutera z salonu ROMET ?

  2. u mnie w Olsztynie robię zakup Romet Maksi 125 .
    kasa jest do ręki jeśli zdam stary.
    papiery przyszły do rejestracji i teraz tylko przesyłka i śmigam nowym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button