Zontes 310T 2020: Nowy motocykl ADV w Polsce? (video)

Zontes 310T, to zupełna nowość na naszym rynku w kategorii lekkich motocykli adventure. Jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność sprawdzić co oferuje ten sprzęt. Jest to motocykl nie tylko egzotyczny pod względem producenta, ale również całej reszty – wyglądu, wyposażenia i ciekawej konstrukcji.

Jaki jest przepis Zontesa na sukces? Wcale nie taki prosty, bo ta maszyna nie wygląda jak przypadkowy wynik działań projektantów i księgowych. Czasem wystarczy dobrze skalkulować siły na zamiary, by stworzyć dobry, łatwy w produkcji i sprzedający się motocykl.

W przypadku tej marki sytuacja zdaje się wyglądać inaczej. Dużo autorskich rozwiązań, nowoczesne komponenty i bogate wyposażenie, idą w parze z na pewno niebanalnym designem i parametrami zapowiadającymi dobrą zabawę.

Efekt? Cóż, musimy przyznać, że ten motocykl bardzo pozytywnie nas zaskoczył. A dlaczego? Po prostu zobaczcie.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button