Zipp La Vissa 125: Prezentacja Skuterowo.com

Zipp La Vissa 125 to tegoroczna nowość marki. Pojazd dedykowany głównie kobietom ze względu nie tylko na kolorystykę, ale przede wszystkim design. Ten nawiązuje do najlepszych włoskich tradycji, wpisując się w stylistykę new-retro.

Pozornie pojazd nie przypomina modelu wyposażonego w silnik o pojemności 125 ccm. To za sprawą niewielkich gabarytów i niskiej masy – 100 kg. To połączenie z kolei może wskazywać na ponadprzeciętne osiągi w tej klasie. Od strony stylistycznej w oko wpadają detale – dwukolorowe, oldschoolowe ogumienie, liczne chromowane elementy (niestety plastikowe) oraz tylny bagażnik.

Od strony technicznej ta lekka konstrukcja zawieszona jest na pojedynczym amortyzatorze tylnym tłumiącym nierówności jakie pokonywać będzie ten skuter na niewielkich kołach o rozmiarze 10 cali.

Cena pojazdu w momencie publikacji nie jest znana.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

4 opinii

  1. Jestem szczęśliwą posiadaczką tego skuter. Jak dla mnie kobiety jest wręcz super wygodny !!!
    Ale ma jedną i to bardzo poważną wadę, migacze z tyłu w dzień są w ogóle niewidoczne. Kilka razy zostałam z tego powodu otrąbiona przez kierowców jadących za mną. Producent powinien coś z tym problemem zrobić

  2. Zadziwia osiągami i jakością wykończenia plastików i spasowania. Do 500 km troszkę się mylił ale z każdym kolejnym kilometrem byli ci raz lepiej. Jak na skuter za taką cenę wykonanie jest bardzo dobre, plastiki nie strzeszczą i wydają się bardzo trwałe. Polecam !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button