125 ccm
Aktualnie czytasz:
Zipp La Vissa 125: Prezentacja Skuterowo.com
4

Zipp La Vissa 125 to tegoroczna nowość marki. Pojazd dedykowany głównie kobietom ze względu nie tylko na kolorystykę, ale przede wszystkim design. Ten nawiązuje do najlepszych włoskich tradycji, wpisując się w stylistykę new-retro.

Pozornie pojazd nie przypomina modelu wyposażonego w silnik o pojemności 125 ccm. To za sprawą niewielkich gabarytów i niskiej masy – 100 kg. To połączenie z kolei może wskazywać na ponadprzeciętne osiągi w tej klasie. Od strony stylistycznej w oko wpadają detale – dwukolorowe, oldschoolowe ogumienie, liczne chromowane elementy (niestety plastikowe) oraz tylny bagażnik.

Od strony technicznej ta lekka konstrukcja zawieszona jest na pojedynczym amortyzatorze tylnym tłumiącym nierówności jakie pokonywać będzie ten skuter na niewielkich kołach o rozmiarze 10 cali.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Cena pojazdu w momencie publikacji nie jest znana.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
50%
heh...
50%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe piotrek1234
    19 lutego 2015 at 22:58

    Oj tam skuter…. 😉

  • AAA3
    30 lipca 2015 at 14:05

    Jestem szczęśliwą posiadaczką tego skuter. Jak dla mnie kobiety jest wręcz super wygodny !!!
    Ale ma jedną i to bardzo poważną wadę, migacze z tyłu w dzień są w ogóle niewidoczne. Kilka razy zostałam z tego powodu otrąbiona przez kierowców jadących za mną. Producent powinien coś z tym problemem zrobić

    • Kwazu
      10 czerwca 2017 at 11:23
      Plusy

      Zwinny ,ładny,żwawy .Co do trwałości jeszcze zbyt wcześnie aby coś napisać.

      Minusy

      Potwierdzam .Każdy kto jest użytkownikiem tego skutera musi uważać na kierowców z tyłu ,kierunkowskazy tylne są w dzień bardzo słabo widoczne .Chyba we własnym zakresie będę musiał dołożyć jakieś dodatkowe.

      duża przewaga na plus

  • Małgorzata
    8 sierpnia 2018 at 13:19
    Minusy

    Po 800km pękła linka prędkościomierza, słaba przyczepność opon na mokrej nawierzchni, bardzo mało widoczne migacze. Czasami przycina się podczas rozruchu ale to dość często zjawisko rozwniez w innych skuterach.

    Zadziwia osiągami i jakością wykończenia plastików i spasowania. Do 500 km troszkę się mylił ale z każdym kolejnym kilometrem byli ci raz lepiej. Jak na skuter za taką cenę wykonanie jest bardzo dobre, plastiki nie strzeszczą i wydają się bardzo trwałe. Polecam !!!!