Zdobądź i przetestuj motocyklowe rękawice ESKA

Dzięki marce ESKA i Skuterowo.com dzisiaj masz niepowtarzalną szansę na zdobycie i przetestowanie profesjonalnych rękawic z serii Tour Waterproof, Classsic lub Blacky. Dodatkowo gadżety od SHOEI. By wziąć udział w zabawie należy wykonać dwa proste zadania.

Co należy zrobić?

Po pierwsze polub oficjalny profil ESKA na Facebooku.

Następnie uzupełnij formularz znajdujący się poniżej, pamiętaj o podaniu wszystkich danych niezbędnych do rozstrzygnięcia zabawy.

Nagrody w zabawie:

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Dla pierwszej osoby, która poprawnie uzupełni poniższy formularz i lubi ESKA na Facebooku rękawice turystyczne Tour Waterproof z membraną wodoodporną. Softshell na zewnętrznej części dłoni, długi mankiet, protektory Schoeller® Keprotec®, ściągcz na nadgarstku. Dłoń jest chroniona wzmocnieniami ze skóry Pittards, zastosowano również szwy z Kevlaru. Kolor: Czarny, wartość nagrody: 339 zł

Miejsce drugie to Eska Blacky – eleganckie, stylowe, wygodne rękawice skuterowe wykonane z miękkiej, technologicznie wzmacnianej skóry z dodatkową perforacją. Zapięcie na rzep. Wysoka jakość wykończenia. Kolor: Czarny, wartość nagrody: 249 zł.

Następny uczestnik zabawy zgarnia bardzo lekkie skórzane rękawice Classic z długim mankietem: Wytrzymałe zapięcie na rzep, wzmocnienia z Kevlaru, materiał tekstylny na palcach, który powoduje lepsze dopasowanie i większą elastyczność.
Kolor: Czarny, wartość nagrody: 219 zł.

Pięć następnych osób otrzymuje pakiety gadżetów i katalogi od marki SHOEI.

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, pamiętaj o wcześniejszym polubieniu oficjalnego profilu ESKA na Facebooku.

[contact-form-7 id=”18073″ title=”ESKA”]

Dziękujemy. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Zarejestruj się, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Laureaci:
Rękawice turystyczne ESKA Tour Waterproof: Martin Hulewicz.
Rękawice ESKA Blacky: Paweł Ostręga.
Skórzane rękawice ESKA Classic: Łukasz Gacioch
Zestawy gadżetów SHOEI: Damian Wolak, Arkadiusz Król, Jakub Tolak, Joanna Wadas, Bartosz Fijałkowski. 

 

ESKA powstała w 1912 roku. Jest firmą rodzinną, prowadzoną już przez czwarte pokolenie założyciela – Josefa Eska. Specjalizuje się wyłącznie w produkcji rękawic i jest jednym z czołowych producentów na światowym rynku. Ma cztery własne fabryki, w których szczególny nacisk kładzie się na pracę ręczną – rzemiosło, które powoli zanika. Z jednej strony korzysta z zabytkowych maszyn do szycia (np. Porkert), z drugiej – wykorzystuje najnowsze technologie:Gore-Tex X-Trafit, Windstopper X-Static, Pittards, PrimaLoft i Kevlar.

Linia motocyklowa (ESKA RACING) jest intensywnie rozwijana od 1974 roku. Ogromna wiedza z zakresu stosowanych materiałów, innowacji technologicznych oraz stuletnie doświadczenie zaowocowały stworzeniem unikalnej jubileuszowej kolekcji. Linia modelowa na rok 2012 zawiera kilkadziesiąt propozycji, m.in.: wyścigowe, sportowe, turystyczne oraz bogaty wybór stylowych rękawic skuterowych zarówno dla kobiet, jaki i mężczyzn. Wraz z marką ESKA otrzymuje się niepowtarzalny styl i najwyższą jakość produktu.

Zobacz nagrody z bliska:
[nggallery id=99]

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest SHOEI Polska, dystrybutor marki ESKA i SHOEI.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są 3 pary rękawic ESKA: Tour Waterproof, Classic, Blacky oraz 5 pakietów gadżetów SHOEI.
4. Laureatami zostanie 8 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz i jednocześnie lubiących fanpage ESKA na Facebooku. O nagrodach decyduje kolejność zgłoszeń wg wytycznych zawartych powyżej, na tejże stronie konkursowej.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika wyłącznie poprzez niniejszą stronę konkursową.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com. Użytkownik  zobowiązuje się w terminie 60 dni od daty dostarczenia nagrody do przesłania swojej opinii nt. produktu ESKA na adres [email protected] Użytkownik wyraża zgodę na publikację swojej opinii pod własnym imieniem i/lub nazwiskiem,- na zasadach ogólnego regulaminu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin,osoby najbliższe oraz osoby będące laureatami poprzednich edycji konkursu Skuterowo.com, których finał miał miejsce co najmniej 6 miesięcy od daty tejże publikacji.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Czytaj dalej

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

28 opinii

  1. No, z tym profilem, to mnie zaskoczyliście ! 😀
    Mam nadzieję, że załapię się na rękawice, bo właśnie teraz jakieś szukałem. Pozdrawiam i życzę powodzenia innym ! 🙂

  2. Te trzecie rękawice są najfajniejsze IMO jeżeli chodzi o skuter/motorower. A tak właściwie, co to za gadżety od shoei ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button