Aktualnie czytasz:
Zderzenie motocykla z samochodem przy prędkości 80+
7
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Dzięki temu, że kamery sportowe dostępne są w tej chwili praktycznie dla każdego, możemy oglądać coraz więcej wypadków zarejestrowanych na całym świecie. To bardzo dobra nauka na przyszłość, pozwalająca wyciągać wnioski z cudzego zachowania i uczyć się na cudzych błędach.

Kawasaki Ninja, piękny słoneczny dzień, pusta (wydawałoby się) i prosta droga. Czego więcej trzeba do… wypadku? Przydałoby się trochę prędkości. Jest! A więc można zaczynać. Guma spod świateł, duża prędkość, samochód wymuszający pierwszeństwo, zbyt późne hamowanie i wypadek gotowy. Jego finał? Złamane obie ręce, złamanie nadgarstka, złamany kręgosłup, wypadnięty dysk oraz całkowicie rozbity motocykl. Bohater tego video bije się w piersi mówiąc, że wyciągnął wnioski z tego zdarzenia. Wyciągnijcie i wy…

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Krupek
  5 lipca 2016 at 17:26

  Mam deja vu 😀

 • Zdjęcie profilowe Dawid181
  5 lipca 2016 at 20:21

  Szybkiej powinien zapierdalać debil

 • andre
  6 lipca 2016 at 10:17

  Żeby dureń nie szalał to by dojechał spokojnie!Kto szybko jedzie to go wolno niosą!

 • Marek
  6 lipca 2016 at 13:07

  No niestety , za bardzo odkręcił manetkę i tyle . Gdyby jechał przepisowe 50 , uniknąłby takiego zdarzenia . 🙁

 • zielony
  6 lipca 2016 at 14:06

  No zapierdalania kres , nawet nie dał szansy by go inni zobaczyli szczególnie w mieście , niech jeszcze w trakcie jazdy ponapierdala w telefonik

 • Pooh
  7 lipca 2016 at 09:35

  No właśnie. Całkiem jak u mnie w mieście na długiej prostej. Gość z osobówki nie wymusił pierwszeństwa. On po prostu nie widział motocyklisty, który nie dał mu nawet szans na to żeby kierowca wykonujący lewoskręt był w stanie go zauważyć.
  Dlatego uważam i moje zdanie się na razie nie zmienia, że ścigacze nie są motocyklami na miasto. To moto na tor. Prowokuje do szybkiej jazdy. A że większość ujeżdżających te potwory lubi szybką jazdę to są tego efekty.

 • rowerzysta
  6 listopada 2016 at 02:47

  On jechal powyzej 80MPH (130km/h!!!!) nie 80km/h to cud ze przezyl – poczytajcie poszukajcie. samobojca