Yamaha YZF-R1M 2016: Ostatnia szansa na limitowany motocykl

Zostały ostatnie sztuki limitowanej Yamahy YZF-R1M 2016 przeznaczonej na polski rynek. Trzeba się pospieszyć, by zostać właścicielem tego ekskluzywnego, wyrafinowanego technicznie i niepowtarzalnego motocykla. Cena? 101 000 PLN!

Yamaha YZF-R1M sprzedawana jest wyłącznie w formie elektronicznej, zamówienia on-line można składać na stronie https://r1m.yamaha-motor.eu/pl-PL/registration. Sprzedaż, prowadzona od 1 października ubiegłego roku zbliża się do finału, pozostały bowiem już tylko ostatnie egzemplarze, które można zamówić w naszym kraju. Czekamy na ostatnich, szczęśliwych nabywców, którzy będą mogli cieszyć się posiadaniem maszyny inspirowanej zwycięską Yamahą M1 MotoGP, znaną z torów wyścigowych. To właśnie na niej Valentino Rossi oraz Jorge Lorenzo zdobywają tytuły mistrzów świata.

Zobacz zdjęcia Yamaha YZF-R1M 2016:

[nggallery id=474]

Yamaha YZF-R1M jest edycją specjalną motocykla wyścigowego stworzonego dla profesjonalnych teamów i doświadczonych kierowców. Naszpikowana niezwykle zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, obejmującymi wyścigowe zawieszenie Electronic Racing Suspension Öhlins (ERS), karbonowe owiewki i moduł komunikacji Communication Control Unit (CCU) zapewnia motocyklistom dostęp do technologii znanych z motocykli biorących udział w mistrzostwach świata MotoGP. Właśnie na takim motocyklu Paweł Szkopek zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie Superbike w sezonie 2015. Na tym samym motocyklu będzie bronił tytułu w nadchodzącym sezonie.

Dostępna wyłącznie w elektronicznym systemie zakupu, pierwsza partia YZF-R1M z 2015 roku sprzedała się natychmiast po uruchomieniu aplikacji. W związku ze stałym, ogromnym zainteresowaniem tym modelem Yamaha przygotowała również ograniczoną liczbę egzemplarzy YZF-R1M w kolorze Silver Blue Carbon na sezon 2016, identycznych jak te z 2015 r.

Yamaha Racing Experience (YRE) dla nabywców YZF-R1M 2016

Każdy właściciel YZF-R1M 2016 otrzyma zaproszenie do bezpłatnego udziału w Yamaha Racing Experience – wyjątkowym wydarzeniu zaplanowanym na koniec lata 2016 r., odbywającym się na najsłynniejszych torach wyścigowych Europy. W lipcu 2015 roku pierwsi właściciele YZF-R1M uczestniczyli w Yamaha Racing Experience, którego gwiazdą była legenda MotoGP – Colin Edwards. Ze względu na olbrzymi sukces i wspaniałe opinie uczestników, Yamaha zdecydowała się powtórzyć serię imprez w 2016 roku w tej samej formie. Obejmuje ona m.in. przygotowanie i zaawansowane ustawienie motocykli oraz naukę doskonalenia jazdy po torze.

Wyrafinowana elektronika, nowoczesny silnik i technologie zastosowane w zawieszeniu sprawiają, że YZF-R1M to profesjonalny motocykl wyścigowy wymagający odpowiednich ustawień niezbędnych do osiągania najlepszych wyników. Właściciele maszyn z 2016 r. zostaną nauczeni przez wybitnych techników Yamaha Racing sztuki ustawień i tuningu tego motocykla, umożliwiających każdemu z nich odkrycie prawdziwego potencjału swojego egzemplarza na torze wyścigowym.

Wydarzenie uświetni swoją obecnością wiele osobistości ze świata Yamahy Racing, w tym również gwiazdy MotoGP. Program serii YRE obejmuje prezentacje i warsztaty, a także sesje jazdy po torze z wykwalifikowanymi instruktorami oraz zawodnikami z narodowych i międzynarodowych teamów Yamaha Racing. Celem tego wydarzenia jest zaprezentowanie właścicielom YZF-R1M potencjału ich motocykli poprzez optymalne ustawienia pojazdów, a także zainspirowanie ich drzemiącym w marce Yamaha duchem rywalizacji. Tym samym, który zaprowadził Yamahę na szczyt krajowych i światowych wyścigów motocyklowych.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button