Wyjątkowa prezentacja Kymco Zing II 125 w Jednoślad.pl

Kymco Zing II 125 to najbardziej charakterystyczna propozycja tajwańskiego producenta. Mały cruiser, który działa na spojrzenia jak magnes. Głównie za sprawą unikatowego designu, który zawsze współgra z każdym otoczeniem.

To co tutaj najważniejsze to detale. Mnóstwo świetnej jakości chromów, które znajdują się nawet na tej zorientowanej na komfort prowadzenia kierownicy. Manetki są masywne i dobrze leżą w dłoni. Rozmieszczenie zegarów i przycisków jest ergonomiczne. Koniecznie zwróć uwagę na wskaźnik paliwa, który umiejscowiono na baku.

Na przodzie jak i na tyle Kymco Zing dużo nawiązań do klasycznej stylistyki. Obłe i delikatne kształty świetnie współgrają ze sobą.

To co tu najważniejsze to nie tylko styl, ale także radość z prowadzenia. Bardzo wygodna, poziomowa kanapa, miękkie zawieszenie, duże koła o wymiarach 18 i 15 cali oraz dynamiczny silnik o mocy prawie 12 koni. Te wszystkie atrybuty sprawiają, że Kymco Zing 125 jest jedną z lepszych propozycji w tej klasie.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button