125 ccm
Aktualnie czytasz:
Wyjątkowa prezentacja Kymco Zing II 125 w Jednoślad.pl
0

Kymco Zing II 125 to najbardziej charakterystyczna propozycja tajwańskiego producenta. Mały cruiser, który działa na spojrzenia jak magnes. Głównie za sprawą unikatowego designu, który zawsze współgra z każdym otoczeniem.

To co tutaj najważniejsze to detale. Mnóstwo świetnej jakości chromów, które znajdują się nawet na tej zorientowanej na komfort prowadzenia kierownicy. Manetki są masywne i dobrze leżą w dłoni. Rozmieszczenie zegarów i przycisków jest ergonomiczne. Koniecznie zwróć uwagę na wskaźnik paliwa, który umiejscowiono na baku.

Na przodzie jak i na tyle Kymco Zing dużo nawiązań do klasycznej stylistyki. Obłe i delikatne kształty świetnie współgrają ze sobą.

To co tu najważniejsze to nie tylko styl, ale także radość z prowadzenia. Bardzo wygodna, poziomowa kanapa, miękkie zawieszenie, duże koła o wymiarach 18 i 15 cali oraz dynamiczny silnik o mocy prawie 12 koni. Te wszystkie atrybuty sprawiają, że Kymco Zing 125 jest jedną z lepszych propozycji w tej klasie.

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%