Wyjątkowa prezentacja Kymco Zing II 125 w Jednoślad.pl

Kymco Zing II 125 to najbardziej charakterystyczna propozycja tajwańskiego producenta. Mały cruiser, który działa na spojrzenia jak magnes. Głównie za sprawą unikatowego designu, który zawsze współgra z każdym otoczeniem.

To co tutaj najważniejsze to detale. Mnóstwo świetnej jakości chromów, które znajdują się nawet na tej zorientowanej na komfort prowadzenia kierownicy. Manetki są masywne i dobrze leżą w dłoni. Rozmieszczenie zegarów i przycisków jest ergonomiczne. Koniecznie zwróć uwagę na wskaźnik paliwa, który umiejscowiono na baku.

Na przodzie jak i na tyle Kymco Zing dużo nawiązań do klasycznej stylistyki. Obłe i delikatne kształty świetnie współgrają ze sobą.

To co tu najważniejsze to nie tylko styl, ale także radość z prowadzenia. Bardzo wygodna, poziomowa kanapa, miękkie zawieszenie, duże koła o wymiarach 18 i 15 cali oraz dynamiczny silnik o mocy prawie 12 koni. Te wszystkie atrybuty sprawiają, że Kymco Zing 125 jest jedną z lepszych propozycji w tej klasie.

 

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button