Aktualnie czytasz:
Motocyklowe Świece Irydowe: Czy warto?

Wielu sobie nie zdaje sprawy z roli świecy zapłonowej przy każdym cyklu pracy silnika skutera. To dzięki niej paliwo zostaje spalane i to od niej zależą zarówno osiągi, sprawność, jak i kultura pracy jednostki napędowej.

Świece irydowe w odróżnieniu od pozostałych posiadają elektrody dodatkowo pokryte stopem właśnie tego metalu. Ten jeden „szczegół” wpływa na zmniejszenie spalanie, symboliczne zwiększenie dynamiki jednostki napędowej, lepszą temperaturę jednostki i co chyba najistotniejsze zapewnia o wiele dłuższą żywotność od aluminiowej czy platynowej konkurencji. Wkrótce Skuterowo.com przetestuje jakość pracy jednostek 4T na świecach irydowych dostarczonych przez firmę Almot, właściciela marek Junak i Ferro.

Dziś wspólnie również i Was zapraszamy do ich sprawdzenia. Pierwsze pięć osób, które prawidłowo uzupełnią poniższy formularz otrzymają za darmo zupełnie nową świecę irydową dedykowaną silnikowi 50 ccm, 4T.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

[contact-form-7 id=”11260″ title=”Hasło Reklamowe Skuterowo.com”]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wkrótce następna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się lub polub nas na Facebooku, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Zdobywcy nagród: Mariusz Gwardys, Martin Hulewicz, Kornel Kozłowski, Michał Marcinkowski, Konrad Przybylski. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszego refleksu.

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Almot, właściciel marek Junak i Ferro.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: Świece irydowe 50 4T.
4. Laureatami zostanie 5 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin,osoby najbliższe oraz osoby będące laureatami poprzednich edycji konkursu Skuterowo.com, których finał miał miejsce co najmniej 6 miesięcy od daty tejże publikacji.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
33%
33%
33%
13 Komentarze
1 2
 • Zdjęcie profilowe kondziukornel
  3 kwietnia 2012 at 21:31

  Dzisiaj odebrałem paczkę 😀 Chodzi identycznie ja na NGK

 • Zdjęcie profilowe marbryl1
  7 kwietnia 2012 at 13:15

  A kto twierdzi że jest inaczej jest w błedzie,odpowiednio dobrana świeca bez różnicy jakie ma elektody da zadowolenie.Twardość elektrod ma wpływ na długość użytkowania świecy bez opalenia ich.

 • Zdjęcie profilowe GlaserPL
  29 kwietnia 2012 at 21:27

  Coś mi tu nie pasuje… Podanych jest 5 zdobywców, a przecierz były 3 kaski i 3 świece… Potem pojawiło się o tych 5 świecach. Więc kto wygrał kaski ?