Motocyklowe Świece Irydowe: Czy warto?

Wielu sobie nie zdaje sprawy z roli świecy zapłonowej przy każdym cyklu pracy silnika skutera. To dzięki niej paliwo zostaje spalane i to od niej zależą zarówno osiągi, sprawność, jak i kultura pracy jednostki napędowej.

Świece irydowe w odróżnieniu od pozostałych posiadają elektrody dodatkowo pokryte stopem właśnie tego metalu. Ten jeden “szczegół” wpływa na zmniejszenie spalanie, symboliczne zwiększenie dynamiki jednostki napędowej, lepszą temperaturę jednostki i co chyba najistotniejsze zapewnia o wiele dłuższą żywotność od aluminiowej czy platynowej konkurencji. Wkrótce Skuterowo.com przetestuje jakość pracy jednostek 4T na świecach irydowych dostarczonych przez firmę Almot, właściciela marek Junak i Ferro.

Dziś wspólnie również i Was zapraszamy do ich sprawdzenia. Pierwsze pięć osób, które prawidłowo uzupełnią poniższy formularz otrzymają za darmo zupełnie nową świecę irydową dedykowaną silnikowi 50 ccm, 4T.

[contact-form-7 id=”11260″ title=”Hasło Reklamowe Skuterowo.com”]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wkrótce następna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się lub polub nas na Facebooku, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Zdobywcy nagród: Mariusz Gwardys, Martin Hulewicz, Kornel Kozłowski, Michał Marcinkowski, Konrad Przybylski. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszego refleksu.

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Almot, właściciel marek Junak i Ferro.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: Świece irydowe 50 4T.
4. Laureatami zostanie 5 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin,osoby najbliższe oraz osoby będące laureatami poprzednich edycji konkursu Skuterowo.com, których finał miał miejsce co najmniej 6 miesięcy od daty tejże publikacji.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

13 opinii

  1. Zrobiłem już na takim wynalazku za 20 zł ponad 3 tys km i nie widzę sensu montowania takich świec do pojazdów o małej pojemności,efekty zastosowania takiej świecy w moim Neksiu uważam za bardzo mizerne a nawet powiem szczerze że wydaje mi się że zwykła świeca NGK za 8-10 zł sprawdza się lepiej.

  2. A kto twierdzi że jest inaczej jest w błedzie,odpowiednio dobrana świeca bez różnicy jakie ma elektody da zadowolenie.Twardość elektrod ma wpływ na długość użytkowania świecy bez opalenia ich.

  3. Coś mi tu nie pasuje… Podanych jest 5 zdobywców, a przecierz były 3 kaski i 3 świece… Potem pojawiło się o tych 5 świecach. Więc kto wygrał kaski ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button