125 ccm
Aktualnie czytasz:
Suzuki Marauder 125: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne
0

Suzuki Marauder 125 to motocykl z serii GZ. Jego pełna katalogowa nazwa to Suzuki GZ125 Marauder. Marauder 125 jest najmniejszą maszyną z tej serii. Ten mały chopper charakteryzuje się prostą budową. Użytkownicy jednośladu mogą więc z łatwością sami zająć się serwisowaniem go oraz drobnymi naprawami. Nie oznacza to, że Suzuki Marauder 125 może wymagać tego często - wręcz przeciwnie. Model ten chwalony jest za dużą bezawaryjność. Fajni częstych zmian i własnoręcznego wkładu w swój pojazd będą również zadowoleni, ponieważ Suzuki Marauder 125 to duże pole do ulepszeń i tuningu. Producent udostępnia wiele elementów i podzespołów do zabawy we własnym przydomowym warsztacie.

Suzuki Marauder 125 wyposażony jest w jednocylindrowy silnik o pojemności 125 cm3. Osiąga on maksymalną moc 10 KM przy 9000 obrotów na minutę. Pomimo takiej niedużej mocy rozpędza się do ponad 100 kilometrów na godzinę. Jego maksymalny moment obrotowy to 8.30 Nm przy 7500 obrotach. Silnik jest chłodzony powietrzem.

Ciekawostką jest to, jak bardzo w Suzuki Marauder 125 indywidualny styl jazdy wpływa na spalanie. Waha się ono bowiem w przedziale 1.8 -4.5 litra! Osoby, które mają cięższą nogę i użytkują jednoślad w mieście wycisną z niego wyższe spalanie na poziomie tej górnej granicy. Z kolei przy spokojnej jeździe w trasie można sporo zaoszczędzić!

Suzuki Marauder 125: Dane techniczne

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dane techniczne: Suzuki Marauder 125
MarkaSuzuki
ModelMarauder 125
Pojemność124 cm3
SilnikJednocylindrowy, czterosuwowy
Przeniesienie napęduŁańcuch
Moc maksymalna10 KM
Ilość miejsc2
Chłodzeniepowietrzem
V-max100 km/h
Waga131 kg

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%