Aktualnie czytasz:
Policja: Będzie więcej kontroli motocyklistów
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Wakacje to okres szczególny dla wszystkich wielbicieli dwóch kółek: Zarówno małych skuterów, jak i dużych motocykli. Szczyt sezonu to również więcej pracy dla policji. To oni czuwają nie tylko nad naszym bezpieczeństwem, ale również egzekwują prawo. Dzięki nowym motocyklom funkcjonariusze drogówki są w stanie zatrzymać niemal każdego, w każdej sytuacji. Jednak to nie wizja mandatu powinna nas odstraszać przed łamaniem przepisów. Wizja ewentualnego wypadku czy kolizji powinna być dla nas najlepszym środkiem zapobiegawczym.

Fot.: Policja.pl
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
10 Komentarze
 • Zdjęcie profilowe madi
  19 czerwca 2011 at 03:27

  Filmik przeznaczony dla motocyklistów, każdy skuter policja dogoni zwykłym samochodem.

 • Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  19 czerwca 2011 at 03:55

  Również te skutery o pojemności 200, 250, 300, 500?

 • Zdjęcie profilowe madi
  19 czerwca 2011 at 04:26

  ile taka 500 pojedzie, 160-180, nie więcej… Z Burgmanem 650 mogli by mieć problem bo koło 200 km/h może teoretycznie pójść.

 • Zdjęcie profilowe roomcajz
  19 czerwca 2011 at 05:21

  Dychula na Jawce to by nie dogonili…. szczególnie jakby przyjął pozycję do skoku w nadświetlną.
  Wiemy coś o tym 😀

 • Zdjęcie profilowe MichalWujak
  19 czerwca 2011 at 08:05

  Te kontrole to jakaś paranoja, ostatnio co jadę i stoi kontrola z lizakiem to zawsze mnie zatrzymują i sprawdzają dokumenty :/. W poprzednich dwóch latach nie miałem w ogóle kontroli, w tym roku miałem już trzy.

 • Zdjęcie profilowe ArtekToros
  19 czerwca 2011 at 09:28

  hahaha ale się uśmiałem ,,,, co za kretyński film nakręcony przez policję – defac`to za nasze pieniądze 🙂 policja goni na motorkach z prędkością pewnie grubo powżej 150 km/h w … krótkich rekawkach – super super,…. poprostu bajka 🙂 rozumie że ten ” bandyta” na motorze to bez ubioru na motorze odpowiedniego ale … nasza POLICJA w filmie prawie że instruktażowo – promującym bezpieczeństwao i możliwości naszej kochanej policji :??? hehehe super zabawne . Samo przesłanie jest jak najbardziej ok , trzeba uważac ,,, ale w przypadku skuteró to raczej na innych , którzy nam moga krzywdę na drodze zrobić – przykładem ostatnie wypadki , szczególnie w wawie – trochę już ludzi na skuterach zginęło ., na motorach też. TYlko w obydwu przypadkach powód tragicznych finałów był zupełnie inny ,,, warto zwrócić na to uwagę. Permanentna kontrola dokumentów , jak mówisz Miachał ,,, nic nie da

 • Zdjęcie profilowe Szefuniko
  19 czerwca 2011 at 13:00

  Ej! Słuchajcie, jak będę jechał z zawrotną prędkością, przekraczającą nawet 45km/h, to ciekawe czy też będą szpanować motorkami żeby mnie dogonić i przyczepić się, yyy… np. tego że nie miałem zasuniętej szybki na kasku. Chcą tylko więcej zarobić, a najlepszym celem są motocykliści. (chyba zaczynam rozumieć ludzi JP)

 • Zdjęcie profilowe MichalWujak
  19 czerwca 2011 at 13:15

  I co komu po tych kontrolach, jak na skutery i motorowery czekają właśnie niebezpieczeństwa ze strony innych użytkowników drogi. Przykład: jadę sobie dziś do grodu Kopernika, z naprzeciwka jadą samochody i oczywiście jakiś mongoł musiał wyprzedzić 3 samochody na raz, tylko był za głupi by zrozumieć, że nie zdąży zakończyć manewru zanim do mnie dojedzie. Wynik: na lewym pasie samochód, na prawym wyprzedzający, ja na białej linii na skraju drogi, centymetry od tego idioty ;/. A tak mnie denerwują tacy imbecyle, że jak już widziałem, że na mnie jedzie to na skraj drogi i prawą ręką kierowałem, a lewą fakers dla bezmyślnego debila. Co najlepsze każdego dnia spotyka się masę takich po**bów :|.

 • Zdjęcie profilowe Jakub100001
  19 czerwca 2011 at 22:51

  Trzeba kierowcom puszek uświadomić,że my tez jesteśmy na drodze.

 • Zdjęcie profilowe ZippPRO50
  10 lipca 2011 at 05:37

  ta kupili motory z uni euro i szpan