Policja: Będzie więcej kontroli motocyklistów

Wakacje to okres szczególny dla wszystkich wielbicieli dwóch kółek: Zarówno małych skuterów, jak i dużych motocykli. Szczyt sezonu to również więcej pracy dla policji. To oni czuwają nie tylko nad naszym bezpieczeństwem, ale również egzekwują prawo. Dzięki nowym motocyklom funkcjonariusze drogówki są w stanie zatrzymać niemal każdego, w każdej sytuacji. Jednak to nie wizja mandatu powinna nas odstraszać przed łamaniem przepisów. Wizja ewentualnego wypadku czy kolizji powinna być dla nas najlepszym środkiem zapobiegawczym.

Fot.: Policja.pl

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

10 opinii

  1. Te kontrole to jakaś paranoja, ostatnio co jadę i stoi kontrola z lizakiem to zawsze mnie zatrzymują i sprawdzają dokumenty :/. W poprzednich dwóch latach nie miałem w ogóle kontroli, w tym roku miałem już trzy.

  2. hahaha ale się uśmiałem ,,,, co za kretyński film nakręcony przez policję – defac`to za nasze pieniądze 🙂 policja goni na motorkach z prędkością pewnie grubo powżej 150 km/h w … krótkich rekawkach – super super,…. poprostu bajka 🙂 rozumie że ten ” bandyta” na motorze to bez ubioru na motorze odpowiedniego ale … nasza POLICJA w filmie prawie że instruktażowo – promującym bezpieczeństwao i możliwości naszej kochanej policji :??? hehehe super zabawne . Samo przesłanie jest jak najbardziej ok , trzeba uważac ,,, ale w przypadku skuteró to raczej na innych , którzy nam moga krzywdę na drodze zrobić – przykładem ostatnie wypadki , szczególnie w wawie – trochę już ludzi na skuterach zginęło ., na motorach też. TYlko w obydwu przypadkach powód tragicznych finałów był zupełnie inny ,,, warto zwrócić na to uwagę. Permanentna kontrola dokumentów , jak mówisz Miachał ,,, nic nie da

  3. Ej! Słuchajcie, jak będę jechał z zawrotną prędkością, przekraczającą nawet 45km/h, to ciekawe czy też będą szpanować motorkami żeby mnie dogonić i przyczepić się, yyy… np. tego że nie miałem zasuniętej szybki na kasku. Chcą tylko więcej zarobić, a najlepszym celem są motocykliści. (chyba zaczynam rozumieć ludzi JP)

  4. I co komu po tych kontrolach, jak na skutery i motorowery czekają właśnie niebezpieczeństwa ze strony innych użytkowników drogi. Przykład: jadę sobie dziś do grodu Kopernika, z naprzeciwka jadą samochody i oczywiście jakiś mongoł musiał wyprzedzić 3 samochody na raz, tylko był za głupi by zrozumieć, że nie zdąży zakończyć manewru zanim do mnie dojedzie. Wynik: na lewym pasie samochód, na prawym wyprzedzający, ja na białej linii na skraju drogi, centymetry od tego idioty ;/. A tak mnie denerwują tacy imbecyle, że jak już widziałem, że na mnie jedzie to na skraj drogi i prawą ręką kierowałem, a lewą fakers dla bezmyślnego debila. Co najlepsze każdego dnia spotyka się masę takich po**bów :|.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button