Aktualnie czytasz:
Peugeot JetForce 50 C-Tech: Test Wideo
6
 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

JetForce to dla wielu obiekt marzeń. Ten skuter może być koronacją marzeń o sportowym skuterze. Skuterowo.com w materiale wideo sprawdziło dlaczego Peugeot stał się ikoną stunterów i wszystkich tych, którzy cierpią na nadmiar adrenaliny.

Agresywny design, mocny silnik chłodzony cieczą, wydajne hamulce i świetne prowadzenie. Tym zaskoczył nas ten skuter. Po drugiej stronie szali znalazło się spasowanie, które okazuje się piętą achillesową jednośladu.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
44%
Interesujące
44%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe Criters
  16 lipca 2012 at 11:41

  Ładny, szkoda że nie jest na wtrysku.

 • Zdjęcie profilowe
  14 czerwca 2013 at 21:18

  SingSing74 napisał:

  Za test dałbym szóstkę gdyby nie niepotrzebne, chamskie i mało profesjonalne \”spierdalaj\”, które pojawiło się w opisie świateł. Może to rozśmieszy małolata ale na pewno nie jego ojca, wykładającego kosmiczną kasę jak na taki pierdzik.

  Ej hejterze! Daruj sobie. Chłopaki odwalili dobrą robotę w tym teście.

 • Zdjęcie profilowe
  14 czerwca 2013 at 21:44

  To prawda, Panowie się ubrali profesjonalnie do testu :).

 • Zdjęcie profilowe SingSing74
  14 czerwca 2013 at 22:51

  Za test dałbym szóstkę gdyby nie niepotrzebne, chamskie i mało profesjonalne „spierdalaj”, które pojawiło się w opisie świateł. Może to rozśmieszy małolata ale na pewno nie jego ojca, wykładającego kosmiczną kasę jak na taki pierdzik.

 • Zdjęcie profilowe
  maxell
  14 czerwca 2013 at 23:29

  Ale strój zawodowy mają obaj testerzy 🙂
  Świetny przykład ‚z góry’ dla małolatów.

 • Zdjęcie profilowe SingSing74
  15 czerwca 2013 at 10:05

  @izdebski12

  Jak napisałem test prawie celujący. W przeciwieństwie np. do fatalnego testu Chajzera (o czym napisałem). Mogę chyba wyrazić swoją opinię o wstawianiu przekleństw do testów, które oprócz profesjonalizmu mogą być dowcipne ale nie chamskie. Moim zdaniem niepotrzebne wtrącenie, które sprowadziło test o poziom niżej.