Aktualnie czytasz:
Peugeot JetForce 50 C-Tech: Test Wideo
6

JetForce to dla wielu obiekt marzeń. Ten skuter może być koronacją marzeń o sportowym skuterze. Skuterowo.com w materiale wideo sprawdziło dlaczego Peugeot stał się ikoną stunterów i wszystkich tych, którzy cierpią na nadmiar adrenaliny.

Agresywny design, mocny silnik chłodzony cieczą, wydajne hamulce i świetne prowadzenie. Tym zaskoczył nas ten skuter. Po drugiej stronie szali znalazło się spasowanie, które okazuje się piętą achillesową jednośladu.

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
44%
Interesujące
44%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe Criters
  16 lipca 2012 at 11:41

  Ładny, szkoda że nie jest na wtrysku.

 • Zdjęcie profilowe
  14 czerwca 2013 at 21:18

  SingSing74 napisał:

  Za test dałbym szóstkę gdyby nie niepotrzebne, chamskie i mało profesjonalne \”spierdalaj\”, które pojawiło się w opisie świateł. Może to rozśmieszy małolata ale na pewno nie jego ojca, wykładającego kosmiczną kasę jak na taki pierdzik.

  Ej hejterze! Daruj sobie. Chłopaki odwalili dobrą robotę w tym teście.

 • Zdjęcie profilowe
  14 czerwca 2013 at 21:44

  To prawda, Panowie się ubrali profesjonalnie do testu :).

 • Zdjęcie profilowe SingSing74
  14 czerwca 2013 at 22:51

  Za test dałbym szóstkę gdyby nie niepotrzebne, chamskie i mało profesjonalne „spierdalaj”, które pojawiło się w opisie świateł. Może to rozśmieszy małolata ale na pewno nie jego ojca, wykładającego kosmiczną kasę jak na taki pierdzik.

 • Zdjęcie profilowe
  maxell
  14 czerwca 2013 at 23:29

  Ale strój zawodowy mają obaj testerzy 🙂
  Świetny przykład ‚z góry’ dla małolatów.

 • Zdjęcie profilowe SingSing74
  15 czerwca 2013 at 10:05

  @izdebski12

  Jak napisałem test prawie celujący. W przeciwieństwie np. do fatalnego testu Chajzera (o czym napisałem). Mogę chyba wyrazić swoją opinię o wstawianiu przekleństw do testów, które oprócz profesjonalizmu mogą być dowcipne ale nie chamskie. Moim zdaniem niepotrzebne wtrącenie, które sprowadziło test o poziom niżej.