Aktualnie czytasz:
Nowy Triumph Rocket III 2019 na horyzoncie. Nadal powyżej 2 litrów pojemności? 
0

Koncepcyjne grafiki i szpiegowskie zdjęcia potwierdzają powrót modelu Rocket na rynek. Brytyjczycy planują konkurencję dla Ducati Diavela i Harley-Davidson FXDR. 

Triumph Rocket III ma coś w sobie. Jest ogromny, mocny i podchodzi do tematu cruisera z zupełnie innej strony. Ile producentów odważyło się na oferowanie motocykla o pojemności powyżej 2 litrów w ostatnich latach? Triumph nie tylko podjął wyzwanie, ale świetnie je zrealizował. Dowodem na to była popularność Rocketa, także na polskim rynku.

I teraz… Rocket III wróci. Jak podaje Cycle Word, podczas październikowego spotkania dealerów marki zapowiedziano powrót modelu. Detale techniczne nie są znane, ale prawdopodobnie w motocyklu miejsce znajdzie „stara” jednostka napędowa przystosowana do spełniania norm emisji spalin i zaktualizowana pod względem mocy i spalania. Oznacza to trzycylindrówkę o pojemności 2,294 ccm, mocy w okolicach 150 KM oraz kosmicznym momencie obrotowym powyżej 220 Nm. 

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Nowy Rocket nie będzie też bulwarówką, a power cruiserem uderzającym w rynek Diavela i H-D FXDR. Potwierdzają to także szpiegowskie zdjęcia:

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Kiedy? Możemy się go spodziewać jako model rocznikowy 2020, więc w drugiej połowie 2019 roku. 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
83%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
17%