Aktualnie czytasz:
Nowy Triumph Rocket III 2019 na horyzoncie. Nadal powyżej 2 litrów pojemności? 

Koncepcyjne grafiki i szpiegowskie zdjęcia potwierdzają powrót modelu Rocket na rynek. Brytyjczycy planują konkurencję dla Ducati Diavela i Harley-Davidson FXDR. 

Triumph Rocket III ma coś w sobie. Jest ogromny, mocny i podchodzi do tematu cruisera z zupełnie innej strony. Ile producentów odważyło się na oferowanie motocykla o pojemności powyżej 2 litrów w ostatnich latach? Triumph nie tylko podjął wyzwanie, ale świetnie je zrealizował. Dowodem na to była popularność Rocketa, także na polskim rynku.

I teraz… Rocket III wróci. Jak podaje Cycle Word, podczas październikowego spotkania dealerów marki zapowiedziano powrót modelu. Detale techniczne nie są znane, ale prawdopodobnie w motocyklu miejsce znajdzie „stara” jednostka napędowa przystosowana do spełniania norm emisji spalin i zaktualizowana pod względem mocy i spalania. Oznacza to trzycylindrówkę o pojemności 2,294 ccm, mocy w okolicach 150 KM oraz kosmicznym momencie obrotowym powyżej 220 Nm. 

Nowy Rocket nie będzie też bulwarówką, a power cruiserem uderzającym w rynek Diavela i H-D FXDR. Potwierdzają to także szpiegowskie zdjęcia:

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Kiedy? Możemy się go spodziewać jako model rocznikowy 2020, więc w drugiej połowie 2019 roku. 

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
83%
0%
17%

Podziel się opinią

lub