Aktualnie czytasz:
Nowy Triumph Rocket III 2019 na horyzoncie. Nadal powyżej 2 litrów pojemności? 
0

Koncepcyjne grafiki i szpiegowskie zdjęcia potwierdzają powrót modelu Rocket na rynek. Brytyjczycy planują konkurencję dla Ducati Diavela i Harley-Davidson FXDR. 

Triumph Rocket III ma coś w sobie. Jest ogromny, mocny i podchodzi do tematu cruisera z zupełnie innej strony. Ile producentów odważyło się na oferowanie motocykla o pojemności powyżej 2 litrów w ostatnich latach? Triumph nie tylko podjął wyzwanie, ale świetnie je zrealizował. Dowodem na to była popularność Rocketa, także na polskim rynku.

I teraz… Rocket III wróci. Jak podaje Cycle Word, podczas październikowego spotkania dealerów marki zapowiedziano powrót modelu. Detale techniczne nie są znane, ale prawdopodobnie w motocyklu miejsce znajdzie „stara” jednostka napędowa przystosowana do spełniania norm emisji spalin i zaktualizowana pod względem mocy i spalania. Oznacza to trzycylindrówkę o pojemności 2,294 ccm, mocy w okolicach 150 KM oraz kosmicznym momencie obrotowym powyżej 220 Nm. 

Nowy Rocket nie będzie też bulwarówką, a power cruiserem uderzającym w rynek Diavela i H-D FXDR. Potwierdzają to także szpiegowskie zdjęcia:

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Kiedy? Możemy się go spodziewać jako model rocznikowy 2020, więc w drugiej połowie 2019 roku. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

 

Jaka jest Twoja reakcja?
83%
0%
17%