Aktualnie czytasz:
Motocykle Triumph w Trójmieście: Nowy salon w Gdańsku
0

Na motocyklowej mapie Polski pojawił się nowy ważny punkt. Ważny zwłaszcza dla fanów brytyjskich jednośladów z Hinckley. Od teraz bogata oferta motocykli i akcesoriów z angielskiego Hinckley będzie dostępna w Trójmieście. 

Wszystko za sprawą nowo otwartego salonu motocykli TRIUMPH - TRÓJMIASTO, który znajduje się przy ulicy Abrahama 1 w Gdańsku.

Klimatyczna miejscówka nie tylko przyciąga dopracowanym wystrojem, ale dobrze eksponuje bogatą ofertę brytyjskich motocykli.
Nie brakuje oczywiście także akcesoriów oraz profesjonalnego autoryzowanego serwisu.

Na miejscu czeka nowy zespół. motocykle demonstracyjne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zabraknie także z pewnością pysznej kawy i motocyklowej lektury.
Już teraz gdański personel zaprasza do odwiedzin. Możesz także zadzwonić, lub napisać, umówić się na jazdę testową, lub sprawdzić aktualną dostępność motocykli.

Salon otwarty jest w godzinach: Wtorek-Piątek 10-18, sobota 10-16
Serwis działa od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia salonu.

Więcej informacji pod nr tel +48 609 009 960, lub pod adresem e-mail: adam.plaskota@triumphpolska.pl

Wszystkie informacje o nowych modelach motocykli Triumph znajdziesz na www.triumphpolska.pl

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%