Aktualnie czytasz:
Motocykl i narty, czyli skijoering, sport dla odważnych
1
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Karpacz (woj. dolnośląskie). Na początku narciarze, którym znudziło się zjeżdżanie z górki zaczęli jeździć za końmi, jak w zaprzęgu. Później miejsce koni zajęły motocykle i quady. Tak narodził się skijoering. W Karpaczu odbyły się trzecie mistrzostwa polski w tej nietypowej odmianie narciarstwa. Zorganizowanie zawodów nie było łatwe. W Skijoringu najważniejszy jest śnieg, a tego w Karkonoszach było jak na lekarstwo. Organizatorzy nie poddali się jednak i do Karpacza zjechało prawie 30 tirów wypełnionych śniegiem z Czech.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%