Mój Romet Router WS 50

Zastanawiałem się nad kupnem skutera. Miał on mi służyć jako pojazd rekreacyjny. W gazetce jednej z sieci handlowych ujrzałem jednak motorower Romet Router WS 50 w cenie 2500 zł. Zobaczcie mój film.

Według mnie prezentuje się on dużo lepiej od skuterów i również jest wygodniejszy. Jego większe rozmiary pozwalają na zajęcie wygodnej pozycji.W porównaniu do skuterów jego największą zaletą (według mnie) jest manualna 4-biegowa przekładnia. Z jej powodu mój pojazd pali ok. 2 litrów z czego w dzisiejszych czasach jestem bardzo zadowolony.

WS 50 posiada wszystkie najpotrzebniejsze przyrządy takie jak: obrotomierz, wskaźnik paliwa i wskaźnik obecnego biegu. Jedyną rzeczą, do której można się doczepić są małe schowki. Chyba najmocniejszym punktem motoroweru jest silnik, zbudowany na japońskiej licencji, który wydaje o niebo lepszy głos niż skutery. Po za tym jazda we dwoje nie jest udręką. Bezpieczeństwo poprawia duży reflektor, który świetnie oświetla drogę. Zaskoczyło mnie również to, że WS 50 nie ma żadnych blokad, gdyż bez żadnych przeróbek zamykam licznik (ok. 85 km/h).

Inne publikacje na ten temat:

14 opinii

  1. Jeździłem nim trochę i muszę przyznać, że jest w porządku. Znajomy ma od 3 lat i nie narzeka. Wszystko się ładnie trzyma kupy, więc to gadanie o wadliwości Rometów to jakaś bujda. Może to kwestia dbałości. On swoją maszynę dopieszcza jak może i ogląda w każdy weekend czy aby wszystko jest jak trzeba. Aha, i nie kupił go w biedronce..

  2. Witam również posiadam WS 50 od Marca Tego roku mam już nakulane 3100km narazie nie nie ma żadnej Usterki.Tylko ta Głośno pracująca Skrzynia przy zmianie biegów.Ogólnie Motorek jest dobry ale gdyby nie te Plastiki to było by na 6+ a tak daje mu 5.Polecam

  3. Mam WS 50 I jesli chodzi o silnik jestem zadowolony po prawie 13tys km nie mialem najmniejszej awari te silniki sa naprawde dobre.minely czasy gdy chinskie motoroewry to szajs mozna przyczepic sie do braku schowkow I wibracji poza tym to swietny motorek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button