BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
BMW F 900 R 2020: W końcu jest! 
0

W końcu doczekaliśmy się następny nieco już leciwego F 800 R. Poznajcie zupełnie nowe BMW F 900 R 2020. 

Ufff… w końcu jest. Zupełnie nowe BMW F 900 R to zupełnie nowy model oparty o dwucylindrową, rzędową jednostkę napędową, którą dzieli z modelem F 900 XR. 105 KM, 92 Nm, ale też minimalnie wyższa masa niż w poprzedniku.

BMW F 900 R 2020: Warto było czekać

Moim zadaniem warto było poczekać. Nowe F 900 R na żywo wygląda świetnie. Wrażenie robi przede wszystkim w pełni LED-owe oświetlenie i lampa, co może nie być widać na zdjęciach, podzielona w połowie. W kokpicie znajdziemy oczywiście 6,5-calowy wyświetlacz TFT, a w standardzie układ Connectivity pozwalający na sparowanie smartfona. Dodatkowo cała lista elektronicznych wspomagaczy: dwa zmienne tryby jazdy, kontrola trakcji, ABS. Wśród opcji cornering ABS, system SOS, adaptacyjne zawieszenie, adaptacyjne światła, bezkluczykowy dostęp i wiele, wiele więcej. 

Nowe F 900 R korzysta z lekkie stalowej ramy, a elementem nośnym jest silnik. Co ciekawe w BMW znalazł się plastikowy, 15,5-litrowy zbiornik paliwa. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

BMW F 900 R 2020: Zdjęcia

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%