90 tysięcy subskrypcji kanału Jednoślad.pl na YouTube. Dziękujemy, że jesteście z nami!

9. urodziny, 90 tysięcy subskrypcji i ponad 30 milionów wyświetleń naszych produkcji wideo na YouTube. Dziękujemy!

Mijają lata, świat się zmienia, zmieniamy się i my. Przez 9 lat działalności naszego kanału na Youtube nasze filmy obejrzane zostały ponad 30 milionów razy! Ta liczba zobowiązuje, a przede wszystkim jeszcze bardziej zachęca nas do dalszego działania i pokazywania Wam wszystkiego co związane z napędzanymi jednośladami.

Pierwsze wideo pojawiło się na naszym kanale 11 lsitopada 2011 roku. Za kilka dni na kanał na YouTube będzie obchodzić już dziewąte urodziny! Jak to szybko leci!

Ten sezon nie był łatwy. Zawirowania związane z niespodziewanymi wydarzeniami odbiły się także na częstotliwości naszych publikacji wideo. Ale wracamy do pracy ze wzmożoną siłą i we wzmocnionym składzie.
Pierwsze efekty możecie zobaczyć w naszej najnowszej produkcji, do której obejrzenia serdecznie Was zachęcamy. Dzięki, że jesteście i zostańcie z nami!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button