Aktualnie czytasz:
90 tysięcy subskrypcji kanału Jednoślad.pl na YouTube. Dziękujemy, że jesteście z nami!

9. urodziny, 90 tysięcy subskrypcji i ponad 30 milionów wyświetleń naszych produkcji wideo na YouTube. Dziękujemy!

Mijają lata, świat się zmienia, zmieniamy się i my. Przez 9 lat działalności naszego kanału na Youtube nasze filmy obejrzane zostały ponad 30 milionów razy! Ta liczba zobowiązuje, a przede wszystkim jeszcze bardziej zachęca nas do dalszego działania i pokazywania Wam wszystkiego co związane z napędzanymi jednośladami.

Pierwsze wideo pojawiło się na naszym kanale 11 lsitopada 2011 roku. Za kilka dni na kanał na YouTube będzie obchodzić już dziewąte urodziny! Jak to szybko leci!

Ten sezon nie był łatwy. Zawirowania związane z niespodziewanymi wydarzeniami odbiły się także na częstotliwości naszych publikacji wideo. Ale wracamy do pracy ze wzmożoną siłą i we wzmocnionym składzie.
Pierwsze efekty możecie zobaczyć w naszej najnowszej produkcji, do której obejrzenia serdecznie Was zachęcamy. Dzięki, że jesteście i zostańcie z nami!

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%

Podziel się opinią

lub