Zipp VZ-50: Dane techniczne, cena i opinie

Motorower stworzony z myślą o jeździe nie tylko po mieście, ale i poza nim. Zalicza się on do grupy lekkich chopperów. Waga VZ-50 wynosi zaledwie 96 kg. Z przodu tarcza, z tyłu natomiast hamulec bębnowy. Czterosuwowy silnik chłodzony powietrzem.

Zbiornik paliwa o pojemności 15 litrów, co czyni go całkiem sporym. Z tyłu znajdziemy ledową lampę oraz dodatkowy montaż przygotowany pod kufer, w którym przewieziemy najpotrzebniejsze rzeczy, bądź schowamy kask.

 

Inne publikacje na ten temat:

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Jak zwykle, będzie problem z częściami.
    Miałem zippa nitro 250 z 2010 roku. 6 lat po zakupie już ogromne trudności z dostępnością podstawowych części eksploatacyjnych.
    Naturalnie motocykl może być swietny, ale bez wsparcia posprzedażowego … dziękuję, nie skorzystam.

  2. Witam
    Nigdzie nie mogę znaleźć informacji więc zapytam tu. Czy są dwa rodzaje tego samego modelu, to znaczy zipp vz50, bo zauważyłem różne ramy. Ten z tej strony jest najpopularniejszy wydaje się jak by brakowało części przedniej ramy (wiem że to taka konstrukcja ale tak wygląda) a w sieci można znaleźć identyczny model ale z rurą na przodzie: https://image.ceneostatic.pl/data/products/60344808/i-motorower-zipp-vz50-okazja-grodzisk-wyprzedaz.jpg ktoś coś wie na ten temat?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button