Romet Division 125 (motocykl na prawo jazdy B) na Targach Motor Show w Poznaniu

Romet Division 125 to jeden z najczęściej wybieranych motocykli w sezonie 2015. Jednoślad o dość uniwersalnym charakterze z dobrze poprowadzonymi, agresywnymi liniami. To zarazem typowy naked bike idealny do miasta i codziennego użytku.

Cena Rometa Division 125 jest bliska 7 000 PLN. Za tę kwotę otrzymujemy ciekawy design w interesującymi dodatkami w postaci świateł led czy elektronicznej deski rozdzielczej. Motocykl został postawiony na masywnych i szerokich kołach i zblokowany pięciobiegową skrzynią. Do dyspozycji też dwa hamulce tarczowe o dobrej wydajności. Całości dopełnia rasowe, niepozorne brzmienie oraz wygląd wydechu wskazujący na to, że mamy do czynienia z czymś większym niż tylko 125 ccm.

Osiągi przeciętne jak na tę klasę. 11 KM mocy Romet Division 125 uzyskuje z silnika chłodzonego powietrzem i zasilanego gaźnikiem. Deklarowana przez producenta prędkość maksymalna to 110 km/h.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Deklarowana prędkość maksymalna to MAX 90 km/h a nie 110 km/h. Przecież napisane jest wyraźnie na stronie ROMETA. To oznacza przelotową prędkość w okolicach 70-80 km/h. Niestety importer stosuje baaardzo słabe silniki 10 – 11 KM- a dla tego modelu nie podaje na stronie nawet wagi. Szkoda, że Romet ,Junak , Kymco wystawiają dokładnie te same Chińskie motorki pod inną marką. W innych krajach są sprzedawane pod jeszcze innymi nazwami. Jedyny plus to taki, że chociaż zaczynają wyglądać normalnie (jakość wykonania się powoli poprawia) i nie wyglądają w końcu jak komarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button