125 ccm
Aktualnie czytasz:
Romet Division 125 (motocykl na prawo jazdy B) na Targach Motor Show w Poznaniu
1
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Romet Division 125 to jeden z najczęściej wybieranych motocykli w sezonie 2015. Jednoślad o dość uniwersalnym charakterze z dobrze poprowadzonymi, agresywnymi liniami. To zarazem typowy naked bike idealny do miasta i codziennego użytku.

Cena Rometa Division 125 jest bliska 7 000 PLN. Za tę kwotę otrzymujemy ciekawy design w interesującymi dodatkami w postaci świateł led czy elektronicznej deski rozdzielczej. Motocykl został postawiony na masywnych i szerokich kołach i zblokowany pięciobiegową skrzynią. Do dyspozycji też dwa hamulce tarczowe o dobrej wydajności. Całości dopełnia rasowe, niepozorne brzmienie oraz wygląd wydechu wskazujący na to, że mamy do czynienia z czymś większym niż tylko 125 ccm.

Osiągi przeciętne jak na tę klasę. 11 KM mocy Romet Division 125 uzyskuje z silnika chłodzonego powietrzem i zasilanego gaźnikiem. Deklarowana przez producenta prędkość maksymalna to 110 km/h.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Zdjęcie profilowe driven22
    15 kwietnia 2015 at 09:59

    Deklarowana prędkość maksymalna to MAX 90 km/h a nie 110 km/h. Przecież napisane jest wyraźnie na stronie ROMETA. To oznacza przelotową prędkość w okolicach 70-80 km/h. Niestety importer stosuje baaardzo słabe silniki 10 – 11 KM- a dla tego modelu nie podaje na stronie nawet wagi. Szkoda, że Romet ,Junak , Kymco wystawiają dokładnie te same Chińskie motorki pod inną marką. W innych krajach są sprzedawane pod jeszcze innymi nazwami. Jedyny plus to taki, że chociaż zaczynają wyglądać normalnie (jakość wykonania się powoli poprawia) i nie wyglądają w końcu jak komarki.