Romet Division 125 (motocykl na prawo jazdy B) na Targach Motor Show w Poznaniu

Romet Division 125 to jeden z najczęściej wybieranych motocykli w sezonie 2015. Jednoślad o dość uniwersalnym charakterze z dobrze poprowadzonymi, agresywnymi liniami. To zarazem typowy naked bike idealny do miasta i codziennego użytku.

Cena Rometa Division 125 jest bliska 7 000 PLN. Za tę kwotę otrzymujemy ciekawy design w interesującymi dodatkami w postaci świateł led czy elektronicznej deski rozdzielczej. Motocykl został postawiony na masywnych i szerokich kołach i zblokowany pięciobiegową skrzynią. Do dyspozycji też dwa hamulce tarczowe o dobrej wydajności. Całości dopełnia rasowe, niepozorne brzmienie oraz wygląd wydechu wskazujący na to, że mamy do czynienia z czymś większym niż tylko 125 ccm.

Osiągi przeciętne jak na tę klasę. 11 KM mocy Romet Division 125 uzyskuje z silnika chłodzonego powietrzem i zasilanego gaźnikiem. Deklarowana przez producenta prędkość maksymalna to 110 km/h.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Deklarowana prędkość maksymalna to MAX 90 km/h a nie 110 km/h. Przecież napisane jest wyraźnie na stronie ROMETA. To oznacza przelotową prędkość w okolicach 70-80 km/h. Niestety importer stosuje baaardzo słabe silniki 10 – 11 KM- a dla tego modelu nie podaje na stronie nawet wagi. Szkoda, że Romet ,Junak , Kymco wystawiają dokładnie te same Chińskie motorki pod inną marką. W innych krajach są sprzedawane pod jeszcze innymi nazwami. Jedyny plus to taki, że chociaż zaczynają wyglądać normalnie (jakość wykonania się powoli poprawia) i nie wyglądają w końcu jak komarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button