Reberlhorn Patrol 2018: Najbardziej zaawansowana technologicznie kurtka turystyczna

Rebelhorn prezentuje model Patrol – najbardziej zaawansowaną technologicznie kurtkę turystyczną w swojej historii. Od momentu powstania blisko 10 lat temu, marka Rebelhorn zyskała uznanie tysięcy motocyklistów w Polsce i Europie. Dzisiaj zmienia swoje oblicze i rozpoczyna nowy rozdział prezentacją kurtki turystycznej Patrol.

W połowie lipca 2018, Rebelhorn zaprezentował nowy wizerunek. Odświeżone logo, nowoczesny design i nacisk na technologię – to elementy, które w nowym wizerunku wysuwają się na pierwszy plan.

Jako pierwszy produkt z nowej kolekcji do sprzedaży trafia turystyczny model Patrol. Stworzono go w oparciu o doświadczenia i obserwacje wyniesione z licznych motocyklowych wypraw. Jak mówią twórcy marki, to najbardziej zaawansowany technologicznie produkt, jaki do tej pory stworzyli. Kurtka łączy w sobie szereg rozwiązań zapewniających motocykliście bezpieczeństwo i komfort. Najważniejsze z nich to:

  • zewnętrzna warstwa uszyta z bardzo wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów: Cordury® 500D, poliamidu HITENA® Dobby Ballistic czy wzorowanego na strukturze skóry płaszczki materiału Superfabric™,
  • wypinana, w pełni wiatro- i wodoodporna, oddychająca membrana Sympatex®, 
  • wewnętrzna, ocieplająca warstwa uszyta w formie wygodnej kurtki z softshellu, która doskonale nadaje się do noszenia na co dzień 
  • komplet certyfikowanych ochraniaczy: ochraniacze łokci i barków CE level 2 oraz ochraniacz pleców
  • innowacyjny system wentylacji, złożony z obszernych paneli z liniowego meshu 3D wyposażonych w zapięcia Fidlock oraz licznych, wydajnych kanałów wentylacyjnych 
  • kieszeń na bukłak z wodą
  • odpinana kieszeń cargo na plecach, która może służyć jako torba lub saszetka 
  • liczne kieszenie, w tym kieszeń na kartę płatniczą na rękawie oraz kieszenie wodoodporne 
  • dopracowany krój oraz rozbudowany system regulacji pozwalające dopasować kurtkę do warunków i sylwetki
  • magnetyczne zapięcia umożliwiające łatwe odpinanie i zapinanie kołnierza i kieszeni w rękawicach motocyklowych

Kurtka Patrol dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz czarno-szarej. Do kompletu producenci przygotowali również spodnie, w których powtórzono wiele zastosowanych w kurtce rozwiązań. Ciekawym elementem, który na pewno spodoba się licznym motocyklistom jest też możliwość przypięcia na rękawie mocowanej na rzep plakietki. Kolekcja dostępnych plakietek obejmuje flagi, motocyklowe hasła oraz grafiki z grupą krwi.

Nowy turystyczny zestaw od Rebelhorn wkrótce dostępny będzie w sieci Dobrych Sklepów Motocyklowych w Polsce oraz partnerskich salonach marki zagranicą. 

O kurtce Rebelhorn Patrol w detalu można przeczytać TUTAJ. 

[trending]

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button