Piaggio Liberty 125 & Medley 125 teraz z kufrem centralnym GRATIS!

Skuter klasy 125 to obecnie zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na sprawne i wygodne poruszanie się po mieście. Sytuacja ma się jeszcze lepiej gdy wyposażysz swój jednoślad w dodatkową przestrzeń bagażową. A teraz, dzięki nowej promocji Piaggio, modele skuterów Medley 125 oraz Liberty 125 możesz kupić z dodatkowych kufrem gratis.

Piaggio Polska odpaliło właśnie ciekawą promocję na swoje skutery klasy 125. Teraz do końca września 2020 roku, jeśli wybierzesz Piaggio Medley 125 lub Piaggio Liberty 125, otrzymasz dodatkowo zestaw składający się z kufra centralnego o pojemności 32 l, zestawu montażowego oraz oparcia dla pasażera. Dzięki temu zyskasz jeszcze więcej praktyczności w codziennym użytkowaniu, a to z kolei sprawia, że decyzja po przesiadce z samochodu na skuter jest jeszcze łatwiejsza. 

Pojemny schowek pod kanapą, schowki i wieszaki w przekroku oraz dodatkowy kufer sprawią, że samochodem wybierzesz się jedynie na zakupy wielkogabarytowe. Dodatkowa przestrzeń bagażowa dla Ciebie oraz pasażera pozwoli czerpać jeszcze więcej z funkcjonalności skutera nie tylko podczas codziennej jazdy po mieście.

Teraz parkując w mieście nie musisz się zastanawiać co zrobić z kaskami i np. kurtką czy torbą. Po prostu wszystko zamykasz w kufrze oraz pod siedzeniem i wygodnie idziesz na spotkanie czy kawę. Prawda, że pięknie?

Modele Piaggio Liberty 125 i Medley 125, które dostępne są na prawo jazdy kat. B, są teraz jeszcze bardziej atrakcyjną propozycją do pokonywania codziennych trudów komunikacyjnych.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Więcej o tych maszynach oraz szczegóły promocji znajdziesz na stronie www.piaggio-polska.pl

Czytaj dalej

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button