Klub motocyklowy chciał wymusić haracz od właściciela Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej!

Tego jeszcze nie grali...

W skrócie
 • Gościem czwartego odcinka programu #TAKTRZAŻYĆ był Marek Stan
 • O motocyklach, podróżach, służbie w JW GROM i o Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej
 • Rozmowa dostępna jest na platformie YouTube oraz Spotify

Nie znam motocyklisty, który na mapie Polski nie kojarzyłby Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej. To wyjątkowe miejsce stworzone przez motocyklistę dla motocyklistów, gdzie panował wyjątkowy klimat przepełniony spokojem, wolnością w każdej postaci i przede wszystkim najróżniejszymi jednośladami. Początki jednak nie były takie proste.

Ależ genialny klimat i fantastyczne historie dostarczył nam Marek “Włóczykij” Stan, który był gościem programu #TAKTRZAŻYĆ w zeszły czwartek. To prawdziwy podróżnik z krwi i kości, były żołnierz JW GROM, ale przede wszystkim motocyklista i założyciel Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej. Tematów do rozmów mieliśmy zatem mnóstwo i zdecydowanie nikt nie miał powodów do narzekania. Rozmawialiśmy nie tylko o pracy w jednostce specjalnej, podróżach motocyklowych, ale przede wszystkim o genialnym miejscu, które na motocyklowej mapie Polski jest wyjątkowo ważne. Jest, ale może obecnie lepiej powiedzieć, że było, bo przez pewnych ludzi sama koncepcja tej miejscówki musiała się diametralnie zmienić.

Najważniejsze informacje:

 1. Marek Stan opowiada o założeniu Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej – jeszcze przed oficjalnym otwarciem pewien klub motocyklowy chciał wymusić haracz.
 2. Wizja otworzenia motocyklowego miejsca kompletnie nie spodobała się członkom klubu motocyklowego, którzy chcieli zastraszyć “Włóczykija”.
 3. Dodajmy, że Marek jest byłym żołnierzem JW GROM – nic więcej chyba już mówić nie trzeba.

To jest jednak temat na zupełnie inny dzień, bo dziś chcemy wam przybliżyć historie powstania Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, a droga do otworzenia zdecydowanie nie była usłana różami. Zresztą nie będziemy was dalej trzymać w niepewności i oddajemy głos Markowi:

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

ODCINEK NUMER 2 – O PRZETRWANIU NA MOTOCYKLU Z NAVALEM!

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Ganczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button