Hyosung GT 125: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Motocykl Hyosung GT 125 popularny wytwór koreańskiej marki motocykli, istniejącej na rynku od 37 lat. Według licznych opinii model ten jest klasyką wśród motocykli klasy 125.

Producent założył sobie stworzenie motocykla dużego, o stylowym wyglądzie oraz osiągach najlepszych jak na tę klasę. Rzeczywiście – motocykl jest bardzo duży, przypomina bardziej „pięćsetkę” niż klasę, którą reprezentuje. Doskonale będzie więc pasował wysokim kierowcom. Zadbano o komfortowe siedzisko dla jeźdźca, który jednak zmuszony jest do pochylania się podczas jazdy, co może ten komfort ograniczyć. Stylistykę zegarów i wskaźników zaczerpnięto z większych maszyn. Dodatkowo motocykl wyposażony jest w duży zbiornik paliwa, na którym można się oprzeć w trakcie jazdy na zakrętach.

W maszynie zainstalowano większy silnik niż standardowo w motocyklach klasy 125 – jest to dwucylindrowy, chłodzony olejem silnik wspomagany gaźnikiem. Maksymalna moc jaką jednostka napędowa może osiągnąć wynosi 14,5 KM przy 10,5 tys. obr./min, zaś maksymalny moment obrotowy 10,2 Nm przy 9750 obr./min. Charakterystyka silnika zapewnia podczas jazdy po mieście duże, satysfakcjonujące osiągi. Przednie zawieszenie motocykla stanowi widelec teleskopowy, a tylne stalowy wahacz. Według użytkowników jednoślad charakteryzuje się stabilnym podwoziem. Jest to też dość ciężka maszyna – masa własna wynosi 167 kg.  Dla osób posiadających prawo jazdy kategorii B i lubiących motocyklowe szaleństwo ten jednoślad to idealna propozycja.

Hyosung GT 125: Dane techniczne

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Dane techniczne: Hyosung GT 125
Marka Hyosung
Model GT 125
Pojemność 124 cm3
Silnik dwucylindrowy, chłodzony olejem
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 14,5 KM
Ilość miejsc 2
Hamulec przód/tył tarczowy / tarczowy
Rozruch elektryczny
Wymiary 2090/700/1130 mm
Pojemność zbiornika paliwa (litry) 17 litrów
Masa własna 167 kg

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button