BMW C 650 GT: Dane techniczne, cena i opinie - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

BMW C 650 GT: Dane techniczne, cena i opinie

Piękny i elegancki maksi skuter ze stajni BMW, dopracowany, komfortowy i dynamiczny - C 650 GT. Propozycja, za którą musimy trochę zapłacić, jednak w zamian otrzymujemy najwyższą jakość i prawdziwy luksus. W C 650 GT spotkamy się między innymi z nowymi lusterkami z ulepszonym polem widzenia.

Piękny wydźwięk wydobywający się z układu wydechowego stworzonego ze stali nierdzewnej zwraca na siebie uwagę. Projektanci BMW delikatnie namieszali w podwoziu. Zmniejszyli oni sztywność sprężyn w widelcu, a także w tylnym amortyzatorze, przez co motocykl lepiej się prowadzi. W standardowym wyposażeniu C 650 GT od BMW znajdziemy kontrolę trakcji, ABS, kierunkowskazy oraz tylną lampę LED.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button