Zmiana filtra powietrza. PROBLEM !

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    chmielu
    Uczestnik

Witam.
    Mam problem ze zmianą filtra powietrza na stożkowy w Peugeot kisbee 50cc 4t, mianowicie do oryginalnego filtra podłączona jest rurka wychodząca od pokrywy zaworów http://oi65.tinypic.com/mhriub.jpg a w filtrze stożkowym nie ma miejsca na podłączenie tej rurki. Czy mogę mieć tą rurkę nie podpiętą?

Wombat
    Moderator

jak będzie nie podpięta za filtrem tyko puszczona luzem to silnik bedzie zaciągał nią nie filtrowane powietrze do skrzyni korbowej. Bedziesz miał zupe z piachem zamiast oleju

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

chmielu
    Uczestnik

Dzieki! A można to jakoś obejść ? Jak to jest ze zmianą na stożkowy?

Wombat
    Moderator

można to obejśc robiąc pod filtrem króciec z odejściem na ten wezyk

Rider
    Uczestnik

A ten wężyk to nie jest przypadkiem wężyk od odmy ? Mi tędy wypycha powietrze a nie zasysa 🙂

Wombat
    Moderator

to zależy od układu i podciśnień – tak czy siak nie powinno być w armosfere

Rider
    Uczestnik

W sumie racja 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button