zipp XRace vs zipp PRO 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery zipp XRace vs zipp PRO 50

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMiqlaq TheMiqlaq 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dudek9726
    dudek9726
    Użytkownik

Witam …
    Mam taką zagwozdkę nie wiem czy wybrac zipp XRace czy zipp pro 50
    Proszę doradźcie który będzie lepszy, mniej awaryjny , łatwiejszy w eksploatacji

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Oby dwa motorki mają te same silniki tylko różnią się wyglądem. Spalanie więc te same. Kieruj się w wyborze tym, który Ci się bardziej podoba.

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Jak dla mnie ładniejszy jest Pro 50, poza tym nie ma różnicy. Technicznie identyko.

Tezia :*

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Ja poleciłbym Ci wybrać używany markowy motorower typu TZR 50, RS 50, GPR 50 etc. A gdybym miał wybierać z tych dwóch, najpierw bym się przejechał a wtedy wiedziałbym że żaden.

/koniec offtopu – PRO ładniejszy, reszta to samo jak mówili all UP

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Ludzie czy tak trudno poszukać odpowiedniego tematu na forum ?.Tych banalnych,wręcz idiotycznych pytań co wybrać było już tysiące.Jak zawsze zrobi się z tego nudny jak flaki w oleju temat rzeka który motorower lepszy.To w zasadzie dwa takie same motorowery różniące się praktycznie tylko tandetnymi żle dopasowanymi plastikami – amen.

Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Dziadku, nie ma co się spierać, bo i tak zaraz znajdzie się nowy, który nic nie czyta i nie umie wklepać nic w wyszukiwarkę i założy identyczny temat. Szkoda tracić nerwy ;).

Tezia :*

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie