Zipp vapor nie pali

Witam jestem tu nowy mam pare pytan mam 4t wszystko bylo ok az postał tydzien czasu i nie pali gaznik czyciłem swieca ok sprezane jest dobre i nie pali nawet nie łapie bezyna do chodzi zdejmowałem filter i przykryłem reka tez nic dałem bez posrednio do cylindra i nic poracie czego moze byc wina ??

Jaka jest kompresja? Świeca daje iskrę?

kompresje mechanik sprawdzal muwil ze bardzo dobra jest iska jest ciagle nie przepada a wogule nowa swieca i co mu moze byc

To, że jest nowa świeca to nie znaczy, że jest iskra. Uszkodzona może być cewka lub przewody wysokiego napięcia.

Nieskładnie napisałeś pierwszego posta, więc pytam dokładnie.
Paliwo dochodzi do świecy, po próbie odpalenia świeca jest mokra?
Regulowałeś skład mieszanki po wyczyszczeniu gaźnika?
Wlewałeś paliwo bezpośrednio do cylindra?
Rozrusznik kręci?

wszystko sprawdzałem cewka nowa bo miałem to załozyłem tak swieca jest mokra gaznik dobrze wyregulowany tak dobrze krecił rozrusznik zastanawiam sie moze pierscienie przepuszczaja ?

To jak maja przepuszczac jezeli kompresja jest "bardzo dobra"..

nie wiem ale cos mu musi byc bo rozrząd i zawory sa dobrze ustawione sprawdzałem dzis zawory nie przepuszczaja a kanały nie sa popalone i co mu moze byc

Skoro jest iskra, kompresja i paliwo to zostaje powietrze. Filtr powietrza czyściłeś/wymieniałeś?

hm a moze to wina impulsatora ?
a wlewales paliwo bezposrednio pod glowice ? czy zagadal cos ?

lucek71 dobrze prawi :-) w swoim mialem tez cos takiego ze niby wszystko ok , paliwo, iskra , kompresja wszystko cacy a nie chcial grac , a gdy sciaglem obudowe filtra powietrza to ino sie za glowe zlapalem xdd momentalnie od strzala odpalil a ja zrobilem wtedy prowizoryczny wklad filtra z gąbek do mycia naczyn xddd

czysciłem nawet bez posredno reką przytkalem tylko jak mu dalem benzyny w cyliner to z 30min prubowalem odpalic i raz zaczynal lapac a po tem znowu nic nie wiem jeszcze cos jutro bede prubował cos robic moze sie uda

tak wlewałem lipa ze nie pali on z kopniaka bo mówią ze są większe szanse ze odpali z kopa niż z rozrusznika

Pumbaa, chłopie pisz poprawnie po polsku, bo nie wiadomo o co Ci chodzi,a od tych błędów ortograficznych to już oczy bolą.

ok i co nie domyślasz się co mu może być

Skoro świeca jest mokra to może jest zbyt bogata w benzynę mieszanka albo jest słaba iskra. Pisałeś coś o kickstarterze, próbowałeś z kopki odpalać?

własnie nie mam jak z kopniaka bo dekiel pęk ? jutro go bede lukac i odezwe sie co i jak

Ze startera to może nie dawać rady akumulator wytworzyć odpowiedniej iskry. Napraw kopkę to będziemy myśleć dalej.

na wiertarke wez sprawdz :)

Ze co?

Skoro z akusia mu nie chce zlapac a nie ma kopki to niech sprobuje na wiertarke odpalic :-) wiesz sciagasz wiatrak nakladasz klucz wiertarka i jazda :-P

zrobiłem już po 4 godzinach szukania i robienia odpaliłem ;P