Zipp Toros eko nie odpala.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zipp Toros eko nie odpala.

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lexus21 lexus21 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #143191 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe czarna1357
    czarna1357
    Użytkownik

Hej.
    Jeżeli piszę nie tak gdzie trzeba, to z góry przepraszam, ale to jest 1 temat jaki zakładam.

Mam skuter rok, od nowości i dopiero przejechane 310km, do tej pory było wszystko w miarę oki.

Dziś wymieniłam żarówkę świateł długich i krótkich, bo stara się przepaliła.

Przepaliła się także żarówka świateł pozycyjnych, ale nie mam pojęcia jak ją wyjąć. Nie mogłam jej odkręcić.

Gdy zamontowałam wszystko skuter odpalił normalnie, ale gdy chciałam ponownie go po kilku minutach uruchomić to się nie dało, nawet z kopki.

Wydawał dźwięk jakby się dławił. Pamiętam, że raz też tak było, ale w końcu odpalił, dziś nie odpalił.
    Co to może być??? ja się kompletnie na tym nie znam, ale może trzeba coś wymienić???
    Dodam, że bak jest pełny.
    Jak dalej tak będzie, to chyba będę zmuszona oddać go do serwisu.

Pozdrawiam 🙂

#143194 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lexus21
    lexus21
    Użytkownik

Jaki to skuter ?
    I czy pamietasz o docieraniu go jeszcze ?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #143195 Odpowiedź
    lexus21
    Użytkownik

Przepraszam za ” Jaki to skuter” Zapomniałem, że podałaś go w temacie.. 🙂
    A więc czy docierasz go nadal ?

#143197 Odpowiedź
    czarna1357
    Użytkownik

Już nie 😛 jeżdżę normalnie 45 km 😛
    chociaż staram się jeździć ok 35-40 km, ale czasem się zapominam 🙂
    zresztą dużo nim nie jeżdżę, ale póki jeszcze jest ciepło to bym chciała na nim troszkę pojeździć.

#143198 Odpowiedź
    lexus21
    Użytkownik

no ok, czyli i tak docierasz bo dociera sie na 45kn/h no ok
    Ale tak ogólnie to my ci raczej nie pomozemy bo skoro nie znasz sie zbytnio na tym to i tak bedziesz musiała zanieść go do servisu moze to jakaś duperelka mala jest a tak co ktos napisze cos a ty nie bedziesz wiedziala co masz zrobic, wiem jak było ze mna kiedyś to radze ci zaprowadz do servisu albo moze masz znajomego który ci pomoże 🙂
    a tak ogolnie długie trasy robisz na nim ?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #143200 Odpowiedź
    czarna1357
    Użytkownik

Mój wujek trochę się zna, to go poproszę 😛 Nie znam się, ale lubię się bawić, hehe, wujek chciał mi wymienić żarówkę, ale ja sama chciałam zobaczyć jak to w środku wygląda.
    Wymiana żarówki to łatwizna.
    Tylko tej małej nie mogłam odkręcić 😛
    Nie wiem, może by trzeba było filtr przeczyścić. Bo to dziwne, że działał normalnie, a po chwili już nie chciał odpalić.
    Robię krótkie trasy i to bardzo, nigdy nie jechałam na raz dalej niż 6 km 😛

#143201 Odpowiedź
    lexus21
    Użytkownik

hehe Moto servis women. 😀 Ale tak serio to zobacz filtr moze jakis brud jest czy cos, świece sprawdź też jaki ma kolor 😉

#143202 Odpowiedź
    czarna1357
    Użytkownik

😛 Filtr wiem jak sprawdzić, ale świecę… ? hehe może jakaś mała podpowiedź? Jaki powinna mieć kolor 🙂

#143203 Odpowiedź
    lexus21
    Użytkownik

kawa z mleczkiem to bedzie dobra 😀

#143206 Odpowiedź
    czarna1357
    Użytkownik

Aha a jak się do niej dostać, co ??? hehe nie no najwyżej wujka poproszę, no bo myślę że oleje jeszcze są oki.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
Odpowiedz do: Zipp Toros eko nie odpala.
Informacje o Tobie: